هنری چهره ها رک آرت کدخبر: 269705 ارسال پرینت 300

رکنا: «لئوناردو دی‌کاپریو» تصمیم «ترامپ» مبنی بر خروج امریکا از توافق آب‌ وهوایی پاریس را یک تهدید برای آینده زمین دانست.

«لئوناردو دی‌کاپریو» بازیگر Actor سرشناس آمریکایی که فعالیت‌های بسیار زیادی نیز در زمینه محیط زیست ومنابع طبیعی نیز دارد در واکنش به تصمیم اخیر «ترامپ» مبنی بر خروج امریکا از توافق آب‌ وهوایی پاریس، در صفحه اینستاگرام Instagram خود نوشت: " امروز قابلیت زندگی در سیاره ما در آینده با تصمیم بی‌توجهانه رئیس جمهور «دونالد ترامپ» تهدید شد. آینده ما در این سیاره امروز بیش از هر زمان دیگری در خطر است."

وی در ادامه مطبلش آورده است: "این اقدام برای آمریکایی‌ها و همه کسانی که در جامعه جهانی در پی یک رهبری قدرتمند در مسائل آب وهوایی بودند بسیار ناامیدکننده است. امروز بیش از هر زمان دیگری باید برای حل مشکلات آب و هوایی مصمم باشیم و رهبرانی که حقایق علمی و واقعیات تجربی اعتقادی ندارند را به چالش بکشیم. زمان آن است که همه بایستیم، سازماندهی کنیم و با تلاش مجدد انرژی‌هاییمان را به سمت اقدامات سیاسی مردمی سوق دهیم".

در ماه دسامبر سال ۲۰۱۵، ۱۹۵ کشور در پایان نشستی در پاریس، کنوانسیون سازمان ملل در مورد مقابله با تغییرات اقلیمی - موسوم به پیمان پاریس - را با هدف تلاش در راستای کاهش میزان آلودگی ناشی از گازهای گلخانه‌ای امضا کردند. براساس این پیمان، میزان تولید گازهای کربنی باید در حدی باشد که تا گرمایش زمین تا سال ۲۰۵۰ از دو درجه بیشتر نشود.

«دی کاپریو» اولین‌بار در سال ۱۹۹۳ برای فیلم «یه چیزی گیلبرت گریپ را آزار می‌ده» نامزد جایزه نقش مکمل اسکار شد و سپس در سال‌های ۲۰۰۵ (هوانورد)،‌ ۲۰۰۶ (الماس خونین)، ۲۰۱۴ (گرگ وال استریت) نیز مجددا نامزد اسکار بازیگری شد تا سرانجام امسال برای بازی در فیلم «بازگشته» موفق به کسب این جایزه مهم سینمایی شود.

پروژه مستندی او با موضوع تغییرات آب و هوایی با عنوان «پیش از طوفان» است، سال گذشته در آمریکا اکران شد و موفق به کسب جایزه بهترین مستند جوایز فیلم هالیوود شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار زیر را از دست ندهید:

3 زن جوان، پسر 23 ساله را ربودن و 3 شبانه روز تحت شکنجه با او ارتباط شوم برقرار کردند!

نمی دانستم شوهردارد او هر شب مرا به خانه اش می برد تا اینکه با شوهرش تلفنی حرف زدم و ...

در موبایل همسرم عکس او و مرد همسایه را در وضعیت بدی دیدم و...

مرگی تلخی که زیر آفتاب سوزان کویر رخ داد

تصادف عجیب و خنده دار یک موتور و ماشین در جاده جنگلی+ فیلم و عکس

راز سیاه دختر گوشه گیر چه بود؟ مردی او را در مسیر مدرسه ربود و به خانه اش در کرج برد!

4 روز زندانی شدن دختر 24 ساله در اتاق تاریک یک مرد نامرئی + فیلم و عکس

زیر گرفتن پارکبان به خاطر پیدا کردن جا پارک برای بنز! + فیلم و عکس

زائو 19 ساله با تب کنگو به بیمارستان نمازی شیراز رفت و جان باخت + جزئیات

راز گنج سیاه پیرمرد مشهدی در باغش

جگرکی کرمانشاهی از تب کریمه کنگو مرد/دفن جسد در اعماق زمین+ عکس محل دفن با مراقبت های ویژه

دو مرد با هم به داخل یک سرویس بهداشتی رفتند و ...+ عکس

دختربچه سر راهی حسن آباد تهران که مهندس فیزیک هسته ای شد / مادر او را می شناسید+ عکس

ملاقات شبانه با مائده در پارک ملت / او شوهر داشت و من چشم بسته غلام او شدم!

 اخبار مرتبط

ارسال نظر