هنری چهره ها رک آرت کدخبر: 269680 ارسال پرینت 166

رکنا: کارگردان فیلم "پل سفید: گفت: شباهت‌هایی بین من و سهراب سپهری وجود دارد و این شباهت تا جایی است که پیشنهاداتی هم برای بازی در نقش این شاعر بزرگ به من شده است.

نویسنده و کارگردان سینما Cinema درخصوص شباهت خود به سهراب سپهری گفت: بله شباهت‌هایی بین من و سهراب سپهری وجود دارد و این شباهت تا جایی است که پیشنهاداتی هم برای بازی در نقش این شاعر بزرگ به من شده است.

وی در همین راستا ادامه داد: پیشتر از این برای بازی در نقش سهراب سپهری در فیلم "قشنگ و فرنگ" به من پیشنهاداتی شده بود اما با توجه به الکن بودن شخصیت این شاعر بزرگ در فیلمنامه و پرداخت کم به ابعاد مختلف شخصیتی وی آن را نپذیرفتم. در همان هنگام مساله را با کارگردان این اثر یعنی "وحید موسائیان" مطرح کردم و وی هم با مناعت طبع قضیه را پذیرفت.

شباهت عجیب کارگردان معروف به شهراب سپهری

کارگردان "رقص بادبادک‌ها" با اشاره به جالب بودن این شباهت برای مردم تاکید کرد: این قضیه و شباهت من به سهراب سپهری برای مردم جذاب است. برخی با من عکس می‌گیرند و برخی دیگر در مورد این شباهت شگفت‌زده می‌شوند. البته سینمادوستانی هم هستند که من را شناخته و این قضیه را صرفاً شباهتی ظاهری می‌دانند اما مابقی مردم از من در مورد خویشاوندی با سپهری سوال می‌کنند.

قوی‌تن با اشاره به دغدغه ساخت فیلمی در مورد سهراب سپهری خاطرنشان کرد: سالهاست که در حال تحقیق و پژوهش در مورد شخصیت سهراب سپهری هستیم و ساخت فیلمی از زندگینامه این شاعر عزیز ایرانی همواره برای من دغدغه بوده و قطعاً آن را تبدیل به فیلمی خواهم کرد. اینکه چه زمانی این اتفاق خواهد افتاد مشخص نیست اما قطعاً به وقوع خواهد پیوست.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.اخبار مرتبط

ارسال نظر