هنری چهره ها رک آرت کدخبر: 255717 ارسال پرینت 403

رکنا: سرخ پوشان پایتخت در اکران خصوصی فیلم «خوب، بد، جلف» به نفع بیماران اوتیسم که به همت باشگاه پرسپولیس برگزار شد، شرکت کردند.

در این مراسم محمود خوردبین سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس به همراه سیدجلال حسینی، حسین ماهینی، سروش رفیعی، علیرضا بیرانوند، محسن ربیع‌خواه، صادق محرمی و رضا کرملاچعب در اکران خصوصی فیلم «خوب، بد، جلف» به نفع بیماران اوتیسم که به همت باشگاه پرسپولیس برگزار شد، شرکت کردند.

محمودرضا غدیریان، مجری توانمند کشور آغازگر برنامه بود و در ادامه با دعوت از بازیکنان پرسپولیس و محراب قاسمخانی و شقایق دهقان از آنها خواست برای تماشاچیان صحبت کنند.

صحبت‌های محمود خوردبین باعث ایجاد شور و هیجان وتشویق حضار شد و همچنین شقایق دهقان از بازیکنان پرسپولیس خواست تا انتهای فیلم حضور داشته باشند و بازی همسرش محراب قاسمخانی را تماشا کنند.

در حاشیه مراسم

پس از صحبت‌های هنرمندان و بازیکنان، عکسی به یادگار گرفته شد.

توسط حامد طاها یک قطعه از آهنگ قهرمانی پرسپولیس قبل از آغاز فیلم اجرا شد.

فیلم «خوب، بد، جلف» برای پرسپولیسی‌ها بسیار جذاب بود و نقش‌آفرینی پژمان جمشیدی و استفاده از دیالوگ‌های طنزآمیز او باعث خنده بازیکنان شده بود.

پس از پایان فیلم بازیکنان و هنرمندان برای پذیرایی به سالن VIP رفتند که در این لحظه صحبت‌های جالبی میان آنها رد و بدل شد. محراب قاسمخانی خطاب به بازیکنان گفت: دمتون گرم، امسال گل کاشتید. ان‌شاءا... در بازی با ماشین‌سازی دور افتخار را می‌زنیم و هفته بعد در تهران جشن قهرمانی می‌گیریم.

بازیکنان پرسپولیس هم قاسمخانی را برای جشن قهرمانی دعوت کردند و از وی خواستند حتماً در جشن قهرمانی کنار سرخپوشان حاضر باشد.

این مراسم در راستای اهداف انجمن اوتیسم ایران برای تجهیز و خدمات‌رسانی بهتر به کودکان اوتیسم و خانواده‌هایشان برگزار شد و تمامی عواید حاصل از بلیت‌فروشی به هزینه‌های درمانی و خدماتی بیماران اوتیسم تعلق گرفت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.اخبار مرتبط

ارسال نظر