هنری چهره ها رک آرت کدخبر: 255707 ارسال پرینت 363

رکنا: واکنش سحر قریشی به گفت و گوی منتشر شده درباره حذفش از سریال علی البدل واکنش نشان داد.

سحر قریشی

پس از انتشار متن گفت و گوی سیروس مقدم درباره سحر قریشی، این بازیگر Actor در مطلبی در اینستاگرام Instagram خود نسبت به این مطلب واکنش نشان داد:

اگـر بـرای بدست آوردن پــول مجبــوری دروغ

بگــوئی و فریبکـاری کنی ، تهیــدسـت بمـان!

اگـر بـرای بدست آوردن جــاه و مقــامی بـایـد چـاپلـوسی کنی و تملّــق بگــوئی ، از آن چشـم بپــوش!

اگـر بـرای آنکه مشهــور شـوی ، مجبــور می شــوی مانند دیگــران خیــانـت کنی ، در گمنــامی زنـدگــی کن!

بگــذار دیگــران پیـش چشــم تـو بـا دروغ و فــریـب ثـروتمنــد شونـد ، بـا تملّــق و چـاپلـوسی شغل های بـزرگـی را به دسـت آورنـد و بـا خیــانـت و نـادرستـی شهــرت پیــدا کننـد ، تـو گمنــام و تهیــدسـت و قـــانـع بــاش! ، زیـرا اگـر چنیــن کنی تـو سـرمـایـه ای را که آنهـا از دسـت داده انـد ، به دسـت آورده ای و آن شـــرافـت است.

سیروس مقدم

در بخشی از مصاحبه سیروس مقدم با روزنامه صبح نو آمده است:

نقش دختری که به روستا می‌آید و مردم او را به‌عنوان فرستاده رییس‌جمهور اشتباه می‌گیرند، در ابتدا قرار بود خانم «سحرقریشی» بازی کنند که نهایتاً با مشورت‌هایی که صورت گرفته شد از این انتخاب منصرف شدیم. دوستان معتقد بودند که داستان خاص این سریال به اندازه کافی پتانسیل حاشیه‌سازی و حساسیت را دارد و بهتر است خودمان از حواشی احتمالی بیشتر جلوگیری کنیم و این معذوریت‌ها درباره ایشان از سمت تلویزیون منجر به این اتفاق شد وگرنه بعید می‌دانم چیزی به اسم ممنوع‌التصویر در تلویزیون داشته باشیم. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.اخبار مرتبط

ارسال نظر