هنری چهره ها رک آرت کدخبر: 255347 ارسال پرینت 1291

رکنا: محسن علی اکبری تهیه کننده سینما در برنامه اخیر «شهرفرنگ» شبکه خبر در ادبیاتی عجیب با تشکر از شهردار تهران(!) و با ارائه پیشنهادی که یادآور روند حوزه هنری در ممیزی مجدد برخی فیلمهاست گفت: خدا پدر قالیباف را بیامرزد که چند پردیس ساخته! اما باید چند پردیس داشته باشیم برای فیلمهایی که از نظر اخلاقی ارزشمند است و اگر این کار انجام شود کلی از مخاطبان به سمت این پردیسها می آیند. قالیباف لطف کرده و پردیس ساخته و اگر بیاید دو آدرس بدهد درباره پردیسهایی که مباحث ضداخلاق در آن نیست به این ترتیب افزایش مخاطب رخ خواهد داد!

محمدهادی کریمی اما در سوی مقابل علی اکبری گفت: درباره اینکه جناب علی اکبری می گویند پردیس های خاص بگذارند برای مردم فارغ از آن که خاستگاه خودم هم همین قشر اخلاق گراست سینما هم که نباشد مردم پای برنامه های تلویزیونی هستند که اتفاقا برخی از آنها کم از آن دسته آثار سینمایی محل چالش نیستند. سینما باید آسیب شناسی هم بکند. در همین تلویزیون بحث گورخوابها هم مطرح شد و کسی نگفت سیاه‌نمایی اما اگر در فیلمی سینمایی مطرح میشد لابد می گفتند سیاه نمایی است!

وی با اشاره به تعریف و تمجید علی اکبری از شهردار تهران گفت: اینکه نام ببریم از کسی که چند پردیس ساخته است درست نیست. هیچ منتی نیست برای پردیس ساختن چون وظیفه است. شهرداری دارد عوارض می گیرد از سینما و اتفاقا باید گزارش بدهد که ۵ درصدی که از سینمادار می گیرد کجا می رود؟برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر