هنری چهره ها رک آرت کدخبر: 250644 ارسال پرینت 224

رکنا: محمود غلامی تهیه کننده «پسرعمو، دخترعمو» ضمن بیان این مطلب که تدوین این اثر به پایان رسیده است از کم کردن زمان آن گفت.

محمود غلامی تهیه کننده سینما Cinema در گفتگو با مهر درباره فیلم سینمایی Movie «پسرعمو، دخترعمو» به کارگردانی روح انگیز شمس گفت: چندی پیش آخرین کارهای تدوین این اثر را به پایان رساندیم و مقداری هم زمان این فیلم را کم کردیم، بر همین اساس صداگذاری «پسرعمو، دخترعمو» هفته آینده آغاز می شود، ما برای این کار صحبت هایی با آرش قاسمی کرده ایم و قرار است او به صداگذاری این اثر بپردازد.

وی افزود: ساخت موسیقی «پسرعمو، دخترعمو» هنوز آغاز نشده است و فکر می کنم این کار سال آینده انجام می شود، این را هم باید بگویم که این فیلم به طور کامل اواخر فروردین ماه و یا اواسط اردیبهشت ماه ۹۶ آماده نمایش می شود.

غلامی با اشاره به زمان اکران این اثر گفت: با توجه به موضوعی که این اثر دارد به نظرم بهترین زمان اکران آن اواخر بهار یا اوایل تابستان است. این را هم باید بگویم که برای پخش آن با شرکت رسانه فیلمسازان به مدیریت حبیب اسماعیلی قرارداد بسته ایم.

وی در پایان درباره فعالیت های جدیدش گفت: قرار است ساخت یک سریال را آغاز کنیم اما هنوز به نتیجه قطعی درباره آن نرسیده ایم.

داستان این فیلم حول محور زندگی یک پسرعمو و دختر عمو است که در زندگی خانوادگی‌شان اختلافات زیادی به وجود می‌آید و آنها با دستور و راهنمایی‌های پدربزرگ خود مجبور می‌شوند تمامی اختلافات خانوادگی را حل کنند.

مجید صالحی، نیوشا ضیغمی، محمود عزیزی، فاطمه گودرزی، مریم امیرجلالی، لاله مرزبان و نسیم فروغ از جمله بازیگران این فیلم هستند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.اخبار مرتبط

ارسال نظر