هنری چهره ها رک آرت کدخبر: 249111 ارسال پرینت 470

رکنا: مهدی امینی خواه بازیگر سینما و تلویزیون ، درخصوص فعالیت های اخیر خود در عرصه سینما گفت: طی چند ماه گذشته در سه فیلم و دو سریال به ایفای نقش پرداختم و فکر می کنم دیگر کاری را نپذیرم و تا پایان سال استراحت کنم.

وی ادامه داد: به تازگی فیلمبرداری فیلم "جاده لغزنده است" به کارگردانی آقای فخرلو را به پایان رساندم که در حال حاضر مراحل پایانی تدوین را گذرانده و تا چند دیگر آماده اکران می شود.

بازیگر فیلم "چپ دست" درباره سایر بازیگران فیلم "جاده لغزنده است" گفت: فیلمبرداری این اثر در سمنان انجام شد و من افتخار داشتم تا با محمد کاسبی و افسانه ناصحی همبازی شوم. این فیلم مضمونی اجتماعی داشته و به مشکلات روز می پردازد.

وی در مورد دیگر فیلم خود افزود: "بیداری در خواب" نام اثر دیگری است که "حجت حسینی" آن را کارگردانی کرده و مثل کار قبلی مراحل مونتاژ را می گذراند. در این فیلم نقش دکتری روان پزشک را بازی می کنم که بنا به دلایلی به اعتیاد کشیده شده و سعی می کند از این مشکل رها شود.

امینی خواه با اشاره به سفرش به اهواز طی روزهای گذشته افزود: از دیگر آثاری که در پایان سال 95 به بازی در آن مشغول بودم می توان به فیلم "شهر من" اثر "علی نیاکان" اشاره کرد که دو روز پیش در اهواز آن هم در شرایط هوای آلوده این شهر فیلمبرداری اش به پایان رسید و همین دیروز از این سفر بازگشتم. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.اخبار مرتبط

ارسال نظر