هنری چهره ها رک آرت کدخبر: 249077 ارسال پرینت 54

رکنا: جشنواره انتخاب مردمی بهترین مجموعه تلویزیونی سال ۱۳۹۵ شبکه های سیما در برنامه «سین مثل سریال» شبکه یک برگزار می شود.

پخش برنامه «سین مثل سریال» با رویکرد انتخاب بهترین سریال و مجموعه تلویزیونی شبکه های سیما، ۲۱ اسفند امسال بعد از سه سال به آنتن شبکه یک باز می گردد.

در این برنامه به تهیه کنندگی مقداد مومن نژاد و مجید خواجه نژاد، سریال های تلویزیونی شبکه های سیما که در سال ۱۳۹۵ پخش شده است، در سه بخش معرفی و در معرض انتخاب مردمی قرار خواهند گرفت.

به گفته مقداد مومن نژاد، در برنامه امسال «سین مثل سریال» ۱۲ مجموعه تلویزیونی شبکه های سیما معرفی و ارزیابی می شوند که پس از ۹ روز رقابت و با آرای مردمی، بهترین سریال به انتخاب مخاطبان سیما معرفی خواهد شد.

این تهیه کننده گفت: برنامه «سین مثل سریال» از ۲۱ تا ۲۹ اسفند به مدت ۹ شب حوالی ساعت ۲۳ به مدت ۹۰ دقیقه از شبکه یک به صورت زنده پخش می شود.

مومن نژاد با بیان اینکه اجرای این برنامه بر عهده محمد سلوکی است، افزود: در برنامه «سین مثل سریال»، مردم از طریق سامانه ای که به زودی اعلام خواهد شد، به سه آیتم بهترین سریال، بهترین بازیگر Actor مرد و بهترین بازیگر زن سال ۹۵ تلویزیون رای خواهند داد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.اخبار مرتبط

ارسال نظر