هنری چهره ها رک آرت کدخبر: 248277 ارسال پرینت 80

رکنا: سردار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه ولی عصر خوزستان در لوکیشن فیلم سینمایی «ماهور» حضور یافت.

در دیدار سردار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه خوزستان با عوامل فیلم «ماهور»، حمیدآخوندی تهیه کننده این فیلم، گزارشی از روند تولید فیلم ارائه کرد و در ادامه، سردار شاهورپور بااهالی روستایی که فیلمبرداری در آن جا صورت می گیرد گفتگو کرد.

فرمانده سپاه خوزستان با بیان رشادت های مردم خوزستان در دوران دفاع مقدس از اینکه فیلم «ماهور» در پی به تصویر کشیدن رشادت مردم عرب زبان منطقه است ابراز خوشبختی کرد و از عوامل تولید «ماهور» خواست زنجیره به تصویرکشیدن شجاعت های مردم خوزستان را که سوابق مستند آن موجود است، ادامه دهند.

فیلم سینمایی «ماهور» در روستای بازسازی شده احمد آباد سیار در روستای عطیش از توابع شهرستان کارون ساخته می شود.

«ماهور» عنوان فیلم سینمایی Movie به کارگردانی و نویسندگی حمید زرگرنژاد است و علیرضا جلالی و حمید آخوندی تهیه کنندگی این فیلم را بر عهده دارند.

بازیگرانی چون کامران تفتی، بهاره کیان افشار، داریوش ارجمند، سعید آقاخانی، میترا حجار، علی اوسیوند، یوسف مرادیان و مالک سراج در این فیلم نقش آفرینی می کنند.

از دیگر عوامل این فیلم سینمایی می توان از مرتضی غفوری مدیر فیلمبرداری، کاوه ایمانی تدوین، شهرام خلج طراح چهره پردازی، محمد عفراوی مدیر تولید و برنامه ریزی، بهزاد آدینه طراح صحنه و مرضیه آذری به عنوان منشی صحنه نام برد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر