هنری چهره ها رک آرت کدخبر: 248141 ارسال پرینت 110

رکنا: مراسم اسکار 2017 تا ساعاتی دیگر برندگان خود را خواهد شناخت. اصغر فرهادی نیز با فیلم "فروشنده" امسال در بین نامزدهای بهترین فیلم خارجی زبان قرار داد.

به همین مناسبت چند تن از هنرمندان ایرانی پیش بینی خود را برای بهترین فیلم خارجی زبان بیان کرده اند.

امیدوارم هرچه به صلاح آقای فرهادی هست اتفاق بیافتد

حمیدرضا پگاه بازیگر Actor سینما Cinema و تلویزیون درباره شانس برنده شدن فیلم فروشنده گفت: من نمی توانم پیش بینی درستی انجام دهم اما امیدوارم هر اتفاقی که به صلاح آقای فرهادی و فیلم "فروشنده" هست بیافتد.

وی درباره تاثیر اتفاقات سیاسی در انتخاب بهترین فیلم خارجی زبان ادامه داد: واقعیت من نه امریکا رفته ام و در نه در اسکار شرکت کرده ام و تمام آنچه می دانم مثل همه از طریق اخبار و دورادور است و در مورد این مناسبات هم اطلاع دقیقی ندارم اما گمان می کنم فروشنده امسال شانس بالایی در اسکار دارد.

بازیگر سریال عاشقانه خاطرنشان کرد: امسال کمی به علت مشکلات و دغدغه ها مراسم اسکار را به صورت زنده دنبال نمی کنم.

آرزو می کنم این افتخار دوباره نصیب کشورمان شود

علی دهکردی بازیگر با سابقه سینما و تلویزیون با ابراز امیدواری درخصوص دریافت اسکار فیلم خارجی زبان گفت: جایزه اسکار هم مثل سایر جایزه و جشنواره ها قابل پیش بینی نیست. اما به هر روی آرزوی طبیعی من به مانند تمام هموطنانم این است که این افتخار دوباره نصیب کشورمان شود.

وی ادامه داد: متاسفانه امسال در سفر هستم و نمی توانم به صورت زنده برنامه را ببینم اما از طریق اخبار و اینترنت نتایج را دنبال می کنم.

مراسم اسکار را زنده می بینم

مهدی امینی خواه بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به موفقیت های بین المللی فیلم فروشنده گفت: فیلم فروشنده آقای فرهادی در سطح بین المللی به موفقیت های فراوانی رسیده و همین شانس این فیلم را برای کسب اسکار بالا می برد.

وی ادامه داد: البته من در خصوص سایر فیلم های بخش خارجی زبان اطلاعات دقیقی ندارم اما تمام وجود امیدوارم که فروشنده دومین اسکار را برای اصغر فرهادی و گروهش به ارمغان بیاورد. امسال از طریق اینترنت و یا تلویزیون مراسم را به صورت زنده دنبال می کنم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.اخبار مرتبط

ارسال نظر