هنری چهره ها رک آرت کدخبر: 239161 ارسال پرینت 41

رکنا: دادگاهی در هندوستان، سلمان‌خان را از اتهام حمل غیرقانونی سلاح گرم تبرئه کرد.

دادگاه شهر جادپور اتهام سلمان خان در شکار یک گونه در حال انقراض جانوری با استفاده از سلاح گرم غیرمجاز را غیرقابل اثبات دانست.

به این ترتیب این بازیگر Actor Actor سرشناس از تمامی اتهامات در این باره تبرئه شد. سلمان خان ۵۱ سال دارد و یکی از سرشناس‌ترین ستارگان سینمای بالیوود است. او پیشنیه بازی در بیش از ۸۰ فیلم را در کارنامه دارد.

این بازیگر در جریان سفری به جنگل در سال ۹۸ به شکار غیرمجاز دو گوزن سیاه و حمل غیرقانونی سلاح گرم متهم شده بود. جامعه محلی «بیشنوی»‌ برای نخستین بار از سلمان‌خان به دادگاه شکایت کردند. گوزن سیاه در آیین آن‌ها مقدس شمرده می‌شود.

سلمان‌خان سال ۲۰۰۶ در دادگاه اولیه به جرم Crime Crime شکار غیرقانونی به پنج سال زندان Prison Prison محکوم شده بود. سال پس از آن دادگاه عالی راجستان حکم حبس او را تعلیق کرد و سرانجام سال گذشته او را تبرئه کرد. دولت محلی در اعتراض به تبرئه سلمان خان به دادگاه عالی هندوستان شکایت کرده است.

این بازیگر سال ۲۰۱۵ نیز از اتهام قتل Murder Murder غیرعمد مردی بی‌خانمان هنگام رانندگی در بمبئی تبرئه شده بود. در این مورد نیز دولت ایالت مهاراشترا به این حکم اعتراض کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.اخبار مرتبط

ارسال نظر