به گزارش رکنا، سردار "حسین رحیمی" صبح امروز در کمیسیون تحول راهور با تاکید بر اهمیت و ضرورت موضوع آموزش، بیان داشت: نحوه صحیح برخورد با مردم، انجام صحیح ماموریت ها، آداب برخورد با ارباب رجوع و نیروهای تحت امر خود را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دهید.

وی با اشاره به اینکه از کنار مشکلات مردم به سادگی رد نشوید و مشکلات مردم را مشکلات خود بدانید، عنوان داشت: مجدانه و مجاهدانه در مسیر خدمت صادقانه به مردم گام بردارید و آن چرا که در توان دارید را برای خدمت به مردم بگذارید.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه دائم در محضر سنجش و قضاوت خداوند متعال و مردم هستیم و مردم نحوه انجام وظیفه ما را می بینند، اظهار کرد: به گونه ای خدمت کنید که شرمنده خدا و مردم نشوید و از فرصتی که در اختیار دارید برای خدمت به مردم به نحو احسن و اکمل استفاده نمایید.

سردار رحیمی با اشاره به اینکه بر اساس نظرسنجی یکی از مراکز مطالعاتی و نظر سنجی معتبر کشور، پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت در خدمت رسانی و جلب و کسب اعتماد عمومی در سطح همه سازمان ها قرار دارد، گفت: بدانید که خدمت به مردم توفیق و افتخار بزرگی است که باید قدر آن را بدانیم چرا که مردم ما مردمی خوب و نجیب هستند که در همه صحنه‌های انقلاب حضور فعال و دشمن شکنی داشتند.

وی با اشاره به بیانات آیت الله فاضل لنکرانی که فرموده بودند من حاضرم که همه عباداتم را بدهم و ثواب یک روز از خدمت شما را بگیرم، بیان داشت: دستگیر و خدمتگزار مردم باشید و هر چه می توانید به مردم خدمت کنید و به مشکلات آنها رسیدگی کنید.

سردار رحیمی با اشاره به اینکه امروز پلیس در نزد مردم دارای عزت و آبروی بالایی است، عنوان داشت: بکوشید که این جایگاه را با تلاشی مضاعف ارتقا و حفظ می نماید .

وی در ادامه سخنان خود با تاکید بر لزوم برخورد با برخی جرایم حوزه راهنمایی و رانندگی که خطرات و آسیب های بسیاری را به همراه خواهند داشت، گفت: در برخورد با رانندگان مست بدون اغماض برخورد خواهد شد چرا که اینگونه افراد با رانندگی خود در حالت مستی مشکلات بسیاری را می توانند ایجاد کنند و جان افراد بی گناه بسیاری را می توانند به خطر بی اندازند .

در پایان این مراسم سرهنگ موسوی پور به عنوان جانشین رئیس پلیس راهور معرفی و از خدمات و تلاش های جانشین قبلی قدردانی شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟