به گزارش رکنا،  رئیس پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی از دستگیری شروری که در محله نظام آباد پایتخت با ایجاد شرارت و عربده کشی ، خودروی شهروندان را تخریب کرده بودند، خبر داد.

سرهنگ " علی شاملو" در تشریح این خبر، بیان داشت: اواخر روز سه شنبه بیست و ششم شهریور ماه وقوع یک فقره شرارت در محل نظام آباد تهران که به تخریب شیشه خودروی شهروندان منجر شده بود، اعلام شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه دستگیری عامل این عربده کشی و شرارت در دستور کار پلیس قرار گرفت، ادامه داد: بلافاصله تیمی از ماموران پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی در محل حاضر و مشاهده کردند که متهم با وصف اعتراض شهروندان همچنان در حال عربده کشی و تخریب شیشه های خودروهای شهروندان است.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهم در عملیاتی دستگیر و برای تحقیقات پلیسی به پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی منتقل شد، افزود: متهم در پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی به جرم ارتکابی اعتراف و اظهار کرد: برای خود نمایی و معروف شدن در محل، عربده کشی می کردم و برای نشان دادن قدرتم شیشه های خودرو ها را شکانده ام.

سرهنگ شاملو تصریح کرد: با تکمیل پرونده شرور محله نظام آباد پایتخت در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟