قضایی و انتظامی پلیس کدخبر: 296233 ارسال پرینت 33

رکنا: معاون اجتماعی پلیس استان خوزستان در نشستی تعاملی در خصوص نقش رسانه در احساس امنیت با خبرنگار رکنا در استان خوزستان به گفت وگو نشست.

به گزارش رکنا، در پی نشست تعاملی روز گذشته سرهنگ علی قاسمپور، معاون اجتماعی پلیس Police استان خوزستان که با نماینده خبرگزاری رکنا در این معاونت برگزار کرد ضمن تقدیر از عملکرد خوب خبرگزاری رکنا در انعکاس اخبارهای پلیسی گفت: نقش رسانه در ارتقاع احساس امنیت بسیار مهم و اساسی است و اهمیت اطلاع رسانی به موقع و سریع حوادث Accidents قبل از سواستفاده دشمنان و همچنین معاندین نظام از اتفاقات رخ داده بسیارمهم است. 
وی در راستای افزایش آگاهی عموم جامعه و پیشگیری از وقوع حوادث مشابه ، نقش رسانه های هوشیار را بیش از گذشته مورد نیاز جامعه دانست. 

photo_2017-08-19_11-35-44
قاسمپور همچنین از نماینده رکنا خواست ضمن افزایش مشارکت و تعامل مثبت با معاونت اجتماعی پلیس خوزستان ، در تنویر افکارعمومی و همچنین پیشگیری از آسیب های اجتماعی گامی بزرگ برداشته و در رونق بخشیدن به اقتصاد استان خوزستان و تحقق بخشیدن به شعار امسال ،  گام های موثری برداشته شود.
علی رنجکش خبرنگار رکنا نیز دراین جلسه که در فضای دوستانه ای تشکیل شده بود گفت: امیدواریم که بتوانیم با انعکاس اخبار درست به استان خود خدمت کرده و اخبار صحیح را در اختیار مردم قرار دهیم تا افراد و اشخاص مغرض نتوانند روح هم استانی هایمان را با پخش شایعات و اخبار کذب آزاردهند.
درخاتمه تفاهم نامه ای از سوی سرهنگ قاسمپور معاونت اجتماعی پلیس خوزستان و علی رنجکش خبرنگار رکنا دراستان خوزستان منعقد شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

علی رنجکش

اخبار اختصاصی رکنا را از دست ندهید:

حکم دادگاه برای زایمان جنجالی دختر 10 ساله +عکس

دستبرد 3 سارق شیک پوش به خانه کارشناس مشهور فوتبال در قیطریه+ عکس

بلای وحشتناکی که بر سر ندا قبل از جشن عروسی اش آمد

برادرم وقتی ارتباط عاشقانه فرانک و سعید را فهیمد مرا به باد کتک گرفت و ...

اعترافات پدرخوانده به تکه تکه کردن عروس داماد در خانه اش / سرها را با اره برقی جدا کردم ودر یوسف آباد رها کردم + عکس قاتل

عکس دلخراش از آزار کودک 18 ماه در کرمان / 14+

بلایی که 2 پسر نوجوان سر کنکوری های مشهد می آوردند

سناریوی وحشتناکی که برای 2 زن و یک دختر در ویلای ساحلی نوشهر رقم خورد + عکس

همسایه ها از شلیک های مرد عصبانی به عروس و داماد و صدای اره برقی گفتند و ... + فیلم و عکس

فائزه زن صیغه ای ام بود، او آبرویم را برد و من ... + عکس

فیلم صحنه ای دیدنی از دوئل تانک ارتش سوریه و ار پی جی داعش

حمله سرنشینان خودروی چری به یک راننده در خیابان ورزش شهرکرد / پلیس از مردم کمک خواست

عکس جسد 2 برادر زیر آب سد شهید عباسپور

عکس جسد سوخته قاتل فرمانده ارشد پلیس سراوان (+14)اخبار مرتبط

ارسال نظر