به گزارش رکنا، سردار "کیومرث عزیزی" اظهارداشت: در راستای پاکسازی مناطق آلوده و جرم خیز، رده های تخصصی و اجرایی این فرماندهی، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی را در سطح استان طی یک ماه گذشته به مرحله اجرا درآوردند.

وی ادامه داد: با اجرای این طرح در نقاط جرم خیز، 1318 سارق و 187 خرده فروش مواد مخدر ، دستگیری 1218 معتادان متجاهر و 43 نفر اراذل و اوباش دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: در این رابطه 172 دستگاه خودرو، 84 دستگاه موتورسیکلت و 957 مورد سایر سرقت ها کشف شده است همچنین بیش از 498 کیلوگرم انواع مواد مخدر و 44 قبضه سلاح غیر مجاز کشف شده است.

پیشگیری، فرصت ارتکاب جرم را از بین می‌برد

سردار عزیزی، رویکرد پلیس را مبتنی بر اصل پیشگیری و عدم وقوع جرایم دانست و خاطرنشان کرد: پیشگیری، فرصت ارتکاب جرم را از بین می‌برد و مردم شریف شرق استان تهران، باید با رعایت موارد حفاظتی و ایمنی در حفظ و نگهداری اموال خود با همکاری پلیس، دست سارقان را در رسیدن به اهداف شومشان کوتاه کنند.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران از همکاری صمیمانه مردم متدین استان قدردانی و تصریح کرد: اجرای چنین طرح هایی به صورت مستمر ادامه خواهد داشت و شهروندان می‌توانند در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت های مشکوک، به ویژه در زمینه سرقت،توزیع انواع موادمخدر ،قاچاق کالا و احتکار با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تماس بگیرند.

کدخبر: 806980
آیا این خبر مفید بود؟