فیلم چرخاندن شرور چاقوکش در مرتضی گرد تهران + فیلم گفتگو با عامل خونین به پلیس
حجم ویدیو: 132.52M | مدت زمان ویدیو: 00:08:44

به گزارش رکنا، سردار حسین رحیمی رییس پلیس تهران در حاشیه گرداندن هفت نفر از اراذل و اوباشی که در جریان یک درگیری طی هفته جاری در محله مرتضی‌گرد به سمت مأموران پلیس حمله‌ور شده و یکی از آنان را نیز با قمه مجروح کرده بودند اظهار کرد: شب یکشنبه، ۱۶ خرداد ماه تماسی با مرکز فوریت‌های پلیسی برقرار شد و شهروندان اعلام کردند که درگیری خانوادگی ایجاد شده است.

وی ادامه داد: یکی از همکاران بنده در مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ و کلانتری شهید مصطفی خمینی در محل حضور پیدا می‌کند و در بررسی‌های صورت گرفته متوجه می‌شود که مورد اعلام شده بیش از یک نزاع فردی است.

رحیمی اظهار کرد: با وجود اینکه مأمور پلیس تنها بوده است، وارد جمع شده و افرادی که در نزاع حضور داشتند را جدا می‌کند اما چند نفر از اراذل و اوباش با رفتار خارج از عرف به همکار بنده حمله می‌کنند که همکار من با رشادت پاسخ آن‌ها را می‌دهد.

اراذل 2

مورد ضرب و جرح قرار دادن افسر پلیس

وی افزود: به هر حال تا تیم‌های دیگر به محل برسند یکی از اراذل به مأمور ما حمله می‌کند و با چاقو همکار من را مورد ضرب و جرح قرار می‌دهد. سپس با همان حالت تیر خوردگی از صحنه خارج می‌شود و توسط دوستان خود که چهار یا پنج نفر از قاچاقچیان منطقه‌ای یا حتی بعضی از قاچاقچیانی که در شهرهای غربی بودند می‌گریزد و با قصد خروج از کشور به سمت غرب کشور روانه می‌شود.

رحیمی اظهار کرد: با پیگیری همکاران بنده این فرد روز گذشته پیش از خروج از مرز دستگیر شد و امروز به همراه چند نفر از همدستان خود به این محل آورده شده تا اینها و مردمی که مورد آزار قرار می‌دادند بدانند که اقتدار پلیس یک بحث جدی است و این طور نیست که اینها بخواهند بزنند و در بروند. دوره بزن و دررو به خصوص برای افراد شرور تمام شده است و حتی خارج از ایران هم بروند ما اینها را رها نخواهیم کرد. این افراد را در چنگال عدالت و قانون قرار می‌دهیم و شدید ترین برخوردها را خواهیم کرد. پلیس مقتدرانه با این افراد شرور برخورد می‌کند.

وی ادامه داد: آن شب اراذل و اوباش در مقابل خدمت پلیس که سعی داشت در آن محله افرادی که نزاع می‌کردند را از یکدیگر جدا کند به سمت این مأمور حمله می‌کنند و افسر پلیس را مورد ضرب و جرح قرار می‌دهند.

اراذل 4

مست بود که پلیس را چاقو چاقو کردم

عامل حمله به پلیس در محله مرتضی گرد به رکنا گفت: 36 سال دارم و بخاطر مواد مخدر در زندان بودم و 2 ماه قبل با گرفتن مرخصی از زندان آزاد شدم و شب حادثه یکی از بچه محل ها به من گیر داد که چرا از کوچه شان رد می شوم که با هم درگیر شدیم و با چوب مرا زدند و من نیز با چاقو با آنها درگیر شدم.

وی در خصوص حمله به پلیس گفت: وقتی پلیس آمد چون مست بودم نمی دانستم چه کاری می کنم و از ترس با چاقو او را زدم.

این شرور خطرناک ادامه داد: به یکی از شهرهای مرزی رفتم و در پاتوق دوستانم بودم که دستگیر شدم و از کاری که کردم پشیمانم.

اراذل 5

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟