مرگ مرد فداکار خانی آباد تهران / بهزاد صحرایی سارقان مسلح را زمینگیر کرد + فیلم و عکس
حجم ویدیو: 60.88M | مدت زمان ویدیو: 00:02:17

به گزارش اختصاصی خبرنگار حوادث رکنا، ساعت 20:50 دقیقه سه شنبه 10 خرداد ماه امسال 2 سارق مسلح با در دست داشتن اسلحه کلاشینکف وارد یک مغازه طلافروشی در خیابان خانی آباد می شوند و دزدان با تهدید اسلحه و تیراندازی در گام نخست نقشه شان موفق به سرقت طلاها می شوند.

سارقان پس از تیراندازی سوار بر موتور قصد فرار داشتند که در زمان سرقت و در حالیکه به مردم تیراندازی می کردند مرد جوانی مانع فرار آنها می شود که با 2 سارق مسلح درگیر می شود که در این درگیری مرد جوان و 2 مرد دیگر که به کمک او می آیند زخمی می شوند اما درگیری مردم با دزدان باعث ناکام ماندن سارقان از صحنه سرقت می شود.

سارقان مسلح طلافروشی خانی آباد به کمک مردم دستگیر می شوند و به سرعت ماموران کلانتری در محل حضور پیدا کرده و 2 سارق جوان را دستگیر و 3 مجروح این حادثه که در تیراندازی دزدان مصدوم شده بودند به بیمارستان منتقل شدند.

متهمان 33 و 43 ساله در تحقیقات اولیه به  تخریب شیشه مغازه طلافروشی و سرقت طلاهای ویترین مغازه  اعتراف و کارشناسان میزان طلاهای کشف شده را  6 کیلو گرم به ارزش 78 میلیارد ریال اعلام کردند.

مرگ تلخ مرد فداکار در صحنه تیراندازی دزدان مسلح طلافروشی

یکی از افرادی که در دستگیری دزدان مسلح طلافروشی خانی آباد نقش مهم و اصلی را داشت بهزاد صحرایی است که پس از مجروح شدن با شلیک سارقان مسلح به بیمارستان هفت تیر منتقل شد اما پس از 4 روز روی تخت بیمارستان به کام مرگ فرو رفت.

برادر بهزاد صحرایی به رکنا گفت: برادرم 47 شب حادثه گوشی موبایلش را به مغازه موبایل فروشی که روبروی مغازه طلافروشی در خانی آباد است رفته بود که در همان زمان سارقان مسلح اقدام به سرقت کرده و زمانیکه از مغازه طلافروشی خارج شدند شروع به تیراندازی به سمت مردم کردند.

وی افزود: برادرم در زمان خروج از مغازه بود که این اتفاق رخ داد و در یک لحظه برادرم که خود را در نزدیکی سارقان مسلح می بیند با آنها درگیر می شود و موفق به زمینگیر کردن سارقان مسلح می شود و این در حالی بود که برادرم از ناحیه کتف و پا هدف گلوله قرار گرفته بود.

این جوان ادامه داد: مردم به سرعت خود را به صحنه زمینگیر کردن سارقان رساندند و حتی برخی ها فکر می کردند برادرم همدست سارقان است که برادرم را نیز به باد کتک گرفتند که دوستان برادرم فریاد زنان اعلام کردند که بهزاد سارق نیست و توانسته مانع فرار سارقان شود و در ادامه به برادرم کمک می کنند و این در حالی بود که تا لحظاتی قبل کسی جرات نداشت به صحنه نزدیک شود.

وی اظهار داشت: سارقان مسلح به کمک برادرم دستگیر شدند و برادرم همراه با 2 مجروح دیگر روانه بیمارستان شدند اما برادرم پس از 4 روز مقاومت و تلاش پزشکان برای زنده ماندن، ساعت 4 بعد از ظهر 14 خرداد روی تخت بیمارستان در بیمارستان هفت تیر به کام مرگ فرو رفت .

آیا این خبر مفید بود؟