خریدار وسایل سرقتی مسلح بود / بازداشت در شهرری

به گزارش رکنا، سرهنگ  "دوستعلی جلیلیان" اظهار داشت: در پی اخبار دریافتی مبنی برخرید و فروش اموال سرقتی در محله " کهریزک " مالخری  سابقه دار،  رسیدگی به موضوع  و دستگیری متهم را تیمی از ماموران کلانتری 170 کهریزک بر عهده گرفتند و تحقیقات میدانی را آغاز کردند.

وی با بیان اینکه ماموران در تحقیقات و پی جویی های انتظامی هویت و مخفیگاه متهم را شناسایی کردند افزود: با اخذ مجوز قضائی روز گذشته تیمی از ماموران کلانتری به مخفیگاه  متهم اعزام و در یک عملیات ضربتی متهم را دستگیر  و در بازرسی از محل تعدادی اموال مسروقه از قبیل:  یک سلاح شکاری ، یک دستگاه پمپ باد، یک عدد کپسول هوابرش ،یک عدد ترازوی دیجیتال،2 دستکاه ساب باکس ، یک دستگاه پمپ کف کش، دستگاه سنگ فرز، یک دستگاه ضبط خودرو، یک دستگاه دریل ، یک دستگاه جارو برقی و بیش از 200متر کابل برق فشار قوی کشف کردند.

تحویل متهم به مراجع قضایی

فرمانده انتظامی شهرستان ری تصریح کرد: متهم سابقه دار در تحقیقات اولیه به جرم خود و خرید و فروش اموال سرقتی معترف و در این رابطه تا کنون  3 مال باخته اموال مسروقه خود را در بین اموال کشف شده مورد شناسایی قرار داده اند.

سرهنگ جلیلیان در پایان با اشاره به اینکه  تحقیقات در خصوص کشف جزئیات بیشتر پرونده همچنان ادامه دارد گفت: پس از اخذ شکایت شکات پایان تحقیقات و تشکیل پرونده متهم تحویل مراجع قضائی شد.

آیا این خبر مفید بود؟