برخورد قانونی با مقصران تعطیلی پد هوایی بیمارستان امام علی (ع) زرند

 به گزارش رکنا، حجت‌الاسلام اسماعیل بلوچ‌زاده دادستان عمومی و انقلاب شهرستان زرند عصر امروز در جمع خبرنگاران از ورود دستگاه قضایی به بررسی موضوع تعطیلی پد بالگرد بیمارستان امام علی (ع) خبر داد و اظهار داشت: این اقدام در راستای پاسخگویی به مطالبات مردمی و رسانه‌ای انجام شده است.

وی با اشاره به بازدید میدانی از محل پد فرود بالگرد بیمارستان امام علی (ع) شهرستان زرند و بازبینی مشاهدات افزود: تعطیلی پد بالگرد این بیمارستان امام علی (ع) به دنبال اعلام اختلاف بین بیمارستان و مخابرات پذیرفتنی نیست از این رو با برگزاری جلسات مشترک سعی می‌شود که این مشکل برطرف شود.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان زرند خاطرنشان کرد: چنانچه در راستای سلامت جامعه قصوری صورت گرفته باشد، برخورد قانونی لازم با مقصران آن انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه در مطالب منتشر شده در فضای مجازی علت مرگ خانم باردار، عدم انتقال توسط اورژانس هوایی اعلام شده است‌، تاکید کرد: این خبر صحت ندارد زیرا هنوز علت فوت خانم باردار مبنی بر تاخیر در انتقال به بیمارستان مقصد تایید نشده و از طرفی دیگر تاکنون شکایتی از سوی خانواده متوفی نیز ارائه نشده است.

بلوچ‌زاده با اشاره به اینکه در هرصورت پیگیر مقصر تعطیلی  پد هوایی بیمارستان امام علی (ع) زرند هستیم گفت: نتیجه این پیگیری از طریق رسانه‌های رسمی معتبر به اطلاع عموم رسانده خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟