حمله به زن تهرانی جلوی چشم پلیس / بازداشت 2 مرد پلید

سرهنگ " مهدی مجیدی " اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت موبایل در جنوب تهران توسط موتورسیکلت با یک و دو نفر سرنشین موضوع رسیدگی به پرونده در دستور کار ماموران کلانتری 117 جوادیه قرار گرفت.

به گزارش رکنا، وی افزود: بنابر حساسیت موضوع تیم عملیات کلانتری در حوالی ساعت 1800 سوم آذرماه  در سطح حوزه استحفاظی به ویژه  در نقاط جرم خیز و دارای سابقه سرقت به صورت نامحسوس اقدام به گشت زنی کردند  که یک دستگاه موتورسیکلت هوندا با یک نفر سرنشین جوان که در حال پرسه زنی بی هدف بودند مشکوک شدند.

دستگیری سارق حرفه ای موبایل در جنوب تهران

وی عنوان کرد: در همین حین موتورسوارن تلفن همراه خانمی را سرقت که بلافاصله ماموران به سمت موتورسیکلت مراجعه کردند و متهمان به محض روئیت ماموران از محل متواری شدند.

کلانتر محله جوادیه تصریح کرد: در تعقیب و گریز صورت گرفته راکب موتورسیکلت ، موتورسیکلت خود را رها نموده و به صورت پیاده اقدام به فرار می کند و در تعقیب و گریز متهم یک دستگاه تلفن همراه سرقتی را پرتاب کرده و متواری می شود که با شلیک تیر هوایی در یکی از خیابان های سطح حوزه متهم دستگیر می شود .

این مقام انتظامی بیان داشت: در بازرسی بدنی سارق دستگیر شده یک دستگاه گوشی تلفن همراه سرقتی کشف و ضیط گردید .

سرهنگ مجیدی گفت : سارق دستگیر شده از تاریکی هوا و غفلت عابران استفاده و اقدام به موبایل قاپی می کرد و دارای سابقه سرقت و زندان بوده و در  بازجویی های فنی صورت گرفته در کلانتری به جرم خود اعتراف نمود و همچنین تعداد 20 نفر از شاکیان وی نیز شناسایی گردیدند .

وی  در پایان خاطرنشان کرد: در این خصوص پرونده قضائی تشکیل و پرونده به همراه متهم جهت سیرمراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟