جزئیات حمله سایبری به هواپیمایی ماهان فاش شد

به گزارش اختصاصی خبرنگار رکنا، کاربران شبکه های اجتماعی از دریافت پیامکی حاوی حمله سایبری به هواپیمایی ماهان خبر می دهند.این پیامک به اعضای باشگاه مشتریان و خریداران بلیت های شرکت هواپیمایی ماهان ارسال شده است.

در حالی که احتمال حمله سایبری به هواپیمایی ماهان تقویت شده بود،ذولانواری، روابط عمومی شرکت هواپیمایی ماهان به خبرنگار رکنا گفت:«حمله سایبری از خارج ایران بوده است اما اختلالی در پروازها ایجاد نمی کند.در حال حاضر هم این حمله سایبری برطرف شده است.»

روابط عمومی هواپیمایی ماهان اعلام کرد:‌

در پی انتشار خبر حمله سایبری به سیستم های شرکت هواپیمایی ماهان به اطلاع می‌رساند با نظر به جایگاه هواپیمایی ماهان در صنعت حمل و نقل هوایی کشور این‌گونه حملات به دفعات مختلف و در زمان‌های گوناگون نسبت به این شرکت انجام یافته تا شاید بتوانند خدشه ای بر عملکرد آن وارد کنند.

این موضوع یک اتفاق عادی تلقی می‌شود و همواره تیم امنیت سایبری ماهان هوشمندانه و به موقع وارد عمل شده و این حملات را خنثی‌ کرده است. لذا بدینوسیله اعلام می‌دارد تمامی پروازهای ماهان طبق برنامه در حال انجام و پروازهای آتی نیز طبق زمان بندی قبلی انجام خواهد پذیرفت.

بدیهی است در صورت تغییر در زمان انجام پروازها به تمامی مسافران عزیز اطلاع رسانی خواهد شد. پیشاپیش از همراهی همیشگی شما عزیزان بی نهایت سپاسگزاریم.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟