رسوایی خانواده خلافکار در تهران / پلیس فاش کرد

به گزارش رکنا، سرهنگ "عبدالوهاب حسنوند" در تشریح جزییات این خبر بیان داشت: در پی ارجاع چندین فقره گزارشات مردمی مبنی بر فعالیت یکی از سوداگران سابقه دار با همکاری همسرش با یک دستگاه خودرو سواری اقدام به انتقال موادمخدر می  کند که رسیدگی به موضوع  در  دستور کار تیمی از  ماموران عملیات ویژه این پلیس  قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: برابر اقدامات اطلاعاتی و پلیسی بروی سوژه ی مورد نظر مشخص شد متهم در پوشش مسافرت خانوادگی ضمن مراجعه به مرزهای شرقی کشور مقادیر قابل توجه ای مواد مخدر را از قاچاقچیان خریداری و به سمت پایتخت حال حرکت کرده و پس از چندین ساعت طی طریق در حال حاضر در یکی از بوستان های استان قم متوقف شده است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران تصریح کرد:به دنبال این موضوع ماموران بلافاصله ضمن هماهنگی با مقام قضائی مراتب را با پلیس مبارزه با موادمخدر استان قم در میان گذاشتند و بدین ترتیب شمارش معکوس برای دستگیری متهمان آغاز شد.

 این مقام انتظامی در پلیس پایتخت اظهار داشت: متهمان را در حالی که در حاشیه یکی از بوستان های شهر قم برای استراحت متوقف شده بودند در اقدامی هوشمندانه و با رعایت اصل غافلگیری دستگیر شدند.

سرهنگ حسنوند تصریح کرد: پس از توقیف خودرو بلافاصله نسبت به بازرسی آن اقدام و 19کیلو و 750گرم تریاک کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در پایان خاطرنشان کرد: متهمان پس از دستگیری به مقر پلیس منتقل و پس از انجام تحقیقات تکمیلی جهت سیر مراحل قانونی به دادسرا ارجاع شد.

آیا این خبر مفید بود؟