راز قتل پسر14 ساله در پاکدشت برملا نشد / قاتل کیست؟ + عکس و فیلم
حجم ویدیو: 29.46M | مدت زمان ویدیو: 00:03:04

قتل پسر 14 ساله در پاکدشت رخ داد. پسر 14 ساله با ضربات چاقو به قتل رسید. یکی از متهمان قتل پسر 14 ساله دستگیر شد. پسر 14 ساله آن شب قبل از قتل  از سوی متهم و  دوستانش ربوده شده بود. متهم به قتل اعتراف نکرد.

به گزارش رکنا، رسیدگی به این پرونده از یک سال قبل به دنبال کشته شدن پسر ۱۴ ساله ای به نام محمدحسین در فرون آباد پاکدشت آغاز شد.

 پدر وی که با پلیس تماس گرفته بود گفت :ساعتی قبل پسرم برای بردن زباله ها مقابل در  خانه رفت اما دیگر به خانه باز نگشت. من نگران او شده بودم اما گمان می‌کردم دوستانش را مقابل در دیده و با آنها مشغول صحبت شده است .

وی ادامه داد: همان موقع یکی از بستگان با من تماس گرفت و گفت محمدحسین به او پیامکی ارسال کرده و از او درخواست کمک کرده است. پسرم در آن پیامک نوشته بود چند نفر او را دزدیده و در یک خانه گروگان گرفته اند.

 این مرد ادامه داد:من  بلافاصله از خانه بیرون رفتم .همانطور که در کوچه ها فریاد می کشیدم و اسم پسرم  را صدا می زدم در یک خانه باز شد و پسرم در حالی که از ناحیه گردن چاقو خورده بود بیرون آمد و در آغوشم جان سپرد .

اطلاعاتی که این مرد  به پلیس داده بود ماموران پیگیری‌پرونده شدند و جسد پسر نوجوان که شاهرگش بریده شده بود با دستور قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد.

 پلیس با اطلاعاتی که از پدر قربانی به به دست آورده بود یک پسر ۱۹ ساله به نام ایمان را به عنوان متهم بازداشت کرد .اما او مدعی شد  در قتل دستی نداشته است و همدست فراری اش به نام بهنام را عامل جنایت معرفی کرد.

 در حالی که یک سال از این ماجرا گذشته و راز قتل پسر نوجوان فاش نشده بود برای  ایمان کیفر خواست صادر و او در شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران به پای میز محاکمه ایستاد.

قتل

در جلسه دادگاه  قتل پسر نوجوان چه گذشت؟

 در ابتدای جلسه پدر و مادر محمد حسین درخواست قصاص را مطرح کردند .

پدر وی در حالی که اشک می ریخت گفت: پسرم آن شب از سوی متهم و  دوستانش ربوده شده بود .آنها او را در یک خانه گروگان گرفته بودند اما نمی دانستند پسرم گوشی موبایل همراه دارد .

محمد حسین از ترسش به چند نفر پیامک ارسال کرده و از آنها کمک خواسته بود.حتی پیامک های اریال شده هنوز موجود است. من آن شب همه محله را دنبال او گشتم و یک باره او را دیدم که از در یک خانه خارج شد .اما از ناحیه گردن چاقو خورده بود.

پسرم در آغوشم جان سپرد. من ایمان را عامل این جنایت می دانم و.او موقع فرار با چاقو به گردن پسرم زده بود.من  برایش قصاص می خواهم و حاضر به گذشت نیستم.

وقتی ایمان در جایگاه متهم ایستاد جرمش را منکر شد. و گفت: من و محمد حسین باهم دوست بودیم. آن شب او  با پای خودش به خانه ما آمده بود. دوست دیگرم بهنام هم آنجا بود. ما با هم مشروب خوردیم. اما یکباره بهنام با او درگیر شد و به گردنش چاقو زد. من از ماجرای گروگانگیری هیچ اطلاعی ندارم و نمیدانم چرا آن شب محمدحسین به چندنفر از بستگانش پیامک ارسال کرده بود.

  قاضی گفت : حالا که بهنام فراری است و پلیس ردی از او به دست نیاورده قتل را گردن او می اندازی؟

که متهم پاسخ داد: نه من از اول هم به قتل اعتراف نکرده بودم. من در این ماجرا بی گناه هستم و هیچ دشمنی با محمدحسین نداشتم.من با او دوست بودم.

 با پایان دفاعیات این متهم ،قضات ادامه جلسه را به روزهای آینده موکول کردند تا شاهدان به دادگاه احضار و تحقیقات درباره پرونده تکمیل شود.

آیا این خبر مفید بود؟