هیاهو فیلم علی شوتی در مرودشت/ بازداشت 2 پسر 15 و 17 ساله

فرمانده انتظامی "مرودشت" از دستگیری عاملان انتشار کلیپ ضرب و جرح دانش آموز 14 ساله توسط پلیس فتا این شهرستان خبرداد.

سرهنگ "فرشید زینلی"  بیان کرد: پدر دانش آموزی  14 ساله‌ با ارائه مرجوعه قضائی به پلیس فتا مراجعه و از عاملان انتشار کلیپ ضرب و جرح فرزند وی در فضای مجازی که منجر به مشکلات عدیده ای شده شکایت کرد که بررسی موضوع در دستور کار کارشناسان قرار گرفت.

ماجرای فیلم کتک خوردن نوجوان مرودشتی به دست علی شوتی

به گزارش رکنا، وی افزود: شاکی پرونده مدعی بود فردی با نام مستعار "علی شوتی" با همکاری دوستش فرزند وی را مورد ضرب و جرح قرار داده و با گرفتن فیلم از وی آن را در فضای مجازی منتشر و باعث هتک حیثیت خانواده اینجانب شده است.

فرمانده انتظامی "مرودشت" اظهار داشت: با توجه به اهمیت موضوع کارشناسان پلیس فتا با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند هر دو عامل ضرب و شتم را شناسایی و آنان را در یکی از محلات این شهرستان دستگیر و به مقر انتظامی دلالت دهند.

سرهنگ "زینلی" تصریح کرد: متهمان پرونده که 15 و 17 ساله هستند در بازجویی اولیه اقرار کردند با فرزند شاکی در گروه چت آشنا شده و پس از مشاجره وی را در فضای حقیقی به محلی دعوت و سپس آن را مورد ضرب و جرح قرار دادیم.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهمان برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند، هشدار داد: افرادی که جهت کسب شهرت یا انتقام اقدام به قدرت نمایی و شرارت در فضای مجازی و حقیقی می‌کنند بدانند که کارشناسان پلیس ضمن رصد فعالیت مجرمانه این افراد، برخورد با این ناهنجاری‌ها را در دستور کار قرار داده و امنیت را با همکاری دستگاه قضا برقرار خواهند کرد.

آیا این خبر مفید بود؟