گلوله باران پسر 11 ساله در جشن عروسی / بازداشت مردان ناشناس فراری

سرهنگ "محسن لشکری"  بیان کرد: در اردیبهشت‌ ماه سال جاری یکی از شهروندان با ارائه مرجوعه قضائی به پلیس مراجعه و اظهار داشت پسر 11 ساله خود در حالی که در مراسم عروسی در اطراف روستای "توجردی" بوده توسط شخصی ناشناس بر اثر تیراندازی از ناحیه پا دچار جراحت شده است که بررسی موضوع در خصوص شناسایی ضارب در دستور کار پلیس قرار گرفت.

به گزارش رکنا، وی افزود: ماموران انتظامی تحقیقات خود را از همان لحظات اولیه آغاز کردند و مطلع شدند که متهم پس از ارتکاب جرم از شهرستان سرچهان متواری شده است.

تیراندازی هولناک در مراسم عروسی/ بازداشت مردان ناشناس

فرمانده انتظامی شهرستان "سرچهان" با بیان اینکه ماموران با اقدامات فنی متوجه شدند که متهم پس از چند ماه فرار به محل سکونت خود بازگشته است، عنوان داشت: کارکنان انتظامی سریعا با هماهنگی مقام قضائی به محل مخفیگاه وی اعزام و موفق شدند فرد ضارب را دستگیر کنند.

سرهنگ "لشکری" با اشاره به اینکه متهم در بازجویی اولیه به جرم خود اقرار کرد، گفت: در بازرسی از منزل وی یک قبضه سلاح شکاری استقاده شده در صحنه وقوع جرم کشف شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهم تحویل مراجع قضائی شد، افزود: جامعه به هیچ وجه جولانگاه اراذل و اوباش و مجرمین نخواهد بود و پلیس با این گونه افراد برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد.

آیا این خبر مفید بود؟