عکس جنازه ناشناس در دزفول / معمای چسب نوار قلب راز مرگ را فاش می کند؟

به گزارش رکنا، جسد مردی ناشناس روز جمعه در حالی توسط ماموران آتش نشانی دزفول در کانال آب کشاورزی قلعه نو شمس آباد کشف شد که تعدادی چسب الکترود نوار قلب بر روی سینه او چسبیده شده بود.

وجود چند چسب الکترود اتصال قفسه سینه به دستگاه مانیتور قلب به بدن فرد غرق شده نحوه مرگ این فرد را در هاله‌ای از ابهام قرار داده است.

این موضوع واکنش‌هایی در فضای مجازی داشت اگرچه بنا به گفته کارشناس اورژانس دزفول این چسب الکتروها به وفور در داروخانه‌های سطح شهر وجود دارند و احتمال اینکه خارج از فضای بیمارستانی و برای گمراه کردن اذهان عمومی از آنها استفاده شده باشد، زیاد است.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول ساعت ۱۰:۲۱ دقیقه امروز طی تماس با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی، ستاد عملیات، اکیپ امداد و نجات ایستگاه شماره یک را به محل گزارش شده واقع در کانال آب کشاورزی قلعه نو شمس آباد اعزام و اقدام به بیرون آوردن جسد کردند.

احسان نداف آتش نشان حاضر در این عملیات با بیان اینکه هیچ اطلاعی از زمان غرق شدن این مرد ناشناس حدود ۳۰ ساله در دست نیست، گفت: با حضور نیروهای پلیس، جسد یاد شده توسط اکیپ نجات غریق سازمان از درون کانال آبرسانی خارج و برای طی کردن مراحل قانونی در اختیار نیروی انتظامی قرار داده شد.

آیا این خبر مفید بود؟