بازداشت گنده لات های  مست نیمه شب های اصفهان / حمله با شمشیر به مردم

 9 گنده لات که امنیت عمومی اصفهان را بهم ریخته بودند با 10 تیغه شمشیر و قمه بازداشت شدند.

سرهنگ حمید رضا اکبری گفت: 9 فرد شرور که نیمه های شب گذشته با عربده کشی و درگیری امنیت یکی از مناطق شهر بهارستان را بهم ریخته بودند در عملیات ضربتی ماموران دستگیر شدند.

به گزارش رکنا، وی بیان داشت: در پی تماس تلفنی شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر اینکه عده ای افراد شرور با عربده کشی و ایجاد درگیری در یکی از مناطق شهر بهارستان نظم و امنیت عمومی را بهم ریخته و باعث رعب و وحشت در بین مردم شده بودند موضوع با حساسیت ویژه ای در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان قرار گرفت.

بازداشت گنده لات های شمشیر بدست اصفهان

این مقام انتظامی افزود: ماموران پس از دریافت اطلاعات لازم از شاهدان عینی با اشراف اطلاعاتی و اقدامات هوشمندانه خود موفق شدند در کوتاه ترین زمان ممکن این افراد شناسائی و طی هماهنگی با مقام قضائی در یک عملیات ضربتی تمامی این افراد را که اقدام به شُرب خمر کرده و با عربده کشی و درگیری و ایراد ضرب و جرح در قهوه خانه ای در شهر بهارستان امنیت این منطقه را مختل و باعث رعب و وحشت در بین مردم شده بودند را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان با اشاره به تحویل متهمان به مرجع قضائی از کشف 10 تیغه شمشیر و قمه از مخفیگاه متهمان خبر داد و گفت: امنیت و آرامش مردم خط قرمز پلیس است و نیروی انتظامی استان با هرکسی که بخواهد امنیت و آسایش مردم را سلب نماید قاطعانه برخورد خواهد کرد.

آیا این خبر مفید بود؟