دستبرد میلیاردی از خانه کارمند سفارت فرانسه در یوسف آباد تهران  + جزییات

اموال خانه کارمند سفارت فرانسه در تهران به سرقت رفت تا تیمی از ماموران پلیس تحقیقات را برای شناسایی سارق خانه کارمند سفارت فرانسه آغاز کنند. سفارت فرانسه در خیابان نوفل لو شاتو در تهران قرار دارد و خانه کارمند سفارت فرانسه در یوسف آباد است. در ادامه جزییات بازداشت سارق اموال خانه کارمند سفارت فرانسه را در تهران می‌خوانید.

به گزارش اختصاصی خبرنگار رکنا،چند روز قبل مأموران پلیس شمال تهران در جریان وقوع یک فقره سرقت میلیاردی از خانه کارمند سفارت فرانسه در محله یوسف آباد قرار گرفتند و تحقیقات ابتدایی را برای دستگیری سارق آغاز کردند.

اخبار اختصاصی رکنا - کپی رایت

سرقت از کارمند سفارت فرانسه در تهران

بنابرحساسیت موضوع ماموران پلیس پس از مراجعه به خانه تبعه فرانسوی متوجه شدند که مقدایری دلار از گاوصندوق و اموال گران قیمت خانه سرقت شده است.

تیم پلیسی پس از بررسی های کارشناسانه درباره محیط جغرافیایی و ارتکاب جرم و بازبینی دوربین های مداربسته سارق دلار و اموال با ارزش خانه کارمند سفارت فرانسه را در ایران شناسایی کردند.

بازداشت سارق خانه کارمند سفارت فرانسه در نازی آباد

تیم پلیسی پس از دریافت این اطلاعات مهم ماموریت گرفتند تا سارق خانه کارمند سفارت فرانسه را بازداشت کنند. ماموران پلیس پس از رسد های اطلاعاتی مخفیگاه مرد سارق را در نازی آباد شناسایی و با اخذ مجوز قضایی و حفظ تدابیر امنیتی در یک عملیات ضربتی متهم را دستگیر کردند.

در مخفیگاه سارق مقادیری دلار و اموال مشکوفه را  کشف کردند. سارق معتاد به شیشه در بازجویی ها صراحتا به سرقت از خانه کارمند سفارت فرانسه در تهران با نیت قبلی اعتراف کرد.

بنابراین گزارش، پرونده متهم جهت سیرمراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

آیا این خبر مفید بود؟