قتل مادر به خاطر ازدواج مجدد / اعتراف دختر ، پسر و داماد در کرمان

قتل مادر در کرمان به خاطر ازدواج دوباره پرونده ای عجیب بود. این زن کرمانی وقتی قصد ازدواج مجدد داشت از سوی 3 عضو خانواده اش کشته و جسدش سوزانده شد.

 فرمانده انتظامی شهرستان کرمان گفت: ۳ نفر از اعضای یک خانواده که مادر خود را ۳ سال قبل به قتل رسانده و جسد آن را نیز سوزانده بودند، دستگیر شدند.

 سرهنگ مهدی پورامینایی، فرمانده انتظامی شهرستان کرمان گفت: در پی گزارش فقدان خانمی ۵۱ ساله در زمستان سال ۹۷، تلاش پلیس برای پیدا کردن این فرد در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش رکنا، او افزود: ماموران کلانتری ۳۲ زنگی آباد این فرماندهی با یکسری کار اطلاعاتی از قتل این زن ۵۱ ساله به وسیله فرزندش آگاهی یافتند و قاتل را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به مقر پلیس منتقل کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان بیان داشت: قاتل در بازجویی‌های تخصصی پلیس به قتل مادر خود با همدستی خواهرش و داماد خانواده در زمستان ۹۷ و سوزاندان آن اعتراف کرد.

سرهنگ مهدی پور امینایی با اشاره به دستگیری همدستان این قاتل گفت: اعضای این خانواده انگیزه خود را از این عمل مجرمانه، مخالفت با ازدواج مجدد مادر خود بیان کردند و در اقدامی بی رحمانه با زدن ضربه به سر و سوزاندان آن، مرگ او را رقم زدند.

پور امینایی افزود: متهمان برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

آیا این خبر مفید بود؟