برادرکشی در ملکان / شلیک مستقیم بود

برادرکشی این بار در ملکان رخ داد . اختلاف بین 2 برادر پرونده برادرکشی را رقم زد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ملکان از وقوع یک فقره قتل عمدی در مبارک شهر این شهرستان خبر داد.

مرتضی فرجام پور در تشریح چگونگی وقوع این قتل اظهار داشت: پس از وصول گزارش پلیس آگاهی مبنی برنزاع دو برادر در منزل محل سکونتشان در مبارک شهر، بلافاصله مقام قضایی در محل حاضر شد.

به گزارش رکنا، وی درباره چگونگی کشف جسد مقتول گفت: طبق مشاهدات اولیه، پس از شنیدن صدای مشاجره لفظی و درگیری دو برادر با هم و شلیک گلوله شکاری توسط قاتل با پلیس ۱۱۰ تماس گرفته و ماوقع را گزارش می دهد.

برادرکشی در شیراز / پشت سر زنم غیبت می کرد‌‌‌ کشتمش !

این مقام قضایی افزود: با حضور بازپرس کشیک و مأمورین تشخیص هویت پلیس آگاهی و پزشکی قانونی در اولین ساعت قتل در صحنه وقوع جرم، و با تدابیر تخصصی بازپرس مزرعی موضوع قتل مشخص شد.

دادستان عمومی و انقلاب ملکان با بیان این که در این خصوص پرونده قضایی تشکیل و مراتب به شعبه اول بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب ملکان ارجاع شده ، خاطرنشان کرد: در بررسی‌های اولیه، آثار برخوردگلوله شکاری کاملا محرز بود که این موضوع، شائبه و گمانه بروز قتل عمدی را تقویت کرد.

وی درخصوص چگونگی دستگیری متهم به قتل اظهار داشت: مطابق بررسی‌ها و تحقیقات اولیه مشخص شد مقتول با برادرش اختلافات شدید داشته‌اند .

برادرکشی در ملکان خانواده ای را داغدار کرد

فرجام پور در خاتمه بیان داشت: پس از اخذ بازجویی و صدور قرار تأمین کیفری توسط بازپرس شعبه اول ملکان متهم با قرار بازداشت موقت روانه زندان شد و تحقیقات تکمیلی تا زمان وصول نظریه پزشکی قانونی، بازسازی صحنه جنایت و روشن شدن سایر ابعاد احتمالی و زوایای پنهانی ماجرا کماکان ادامه دارد.

آیا این خبر مفید بود؟