حمله به اورژانس توسط خانواده مرد مرده در اصفهان

حمله به اورژانس توسط خانواده مرد اصفهانی که ساعت ها از مرگش گذشته بود توسط خانواده اش رخ داد.

خانواده متوفایی که به تشخیص پرسنل اورژانس اصفهان دچار مرگ قطعی و جمود نعشی شده بود، به پرسنل و آمبولانس اورژانس حمله ور شدند و با پرتاب آجر شیشه جلوی آمبولانس را شکستند.

مدیر روابط عمومی مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان درباره این حادثه گفت: ساعت ۵ و ۳۲ دقیقه صبح امروز (دوشنبه_۱۴ تیرماه) طی تماسی با شماره ۱۱۵ و امدادخواهی برای یک مورد کاهش هوشیاری در محله صمدیه اصفهان، کد ۲۴۸۳ اورژانس به محل اعزام شد.

حمله به تکنسین اورژانس توسط همراهان بیمار بد مست + عکس

به گزارش رکنا، عباس عابدی با بیان اینکه پرسنل اورژانس اصفهان، پس از بررسی بیمار، تشخیص مرگ قطعی و جمود نعشی را برای متوفی اعلام کرد، افزود: جمود نعشی یعنی بیش از دو ساعت از زمان فوت فرد گذشته و امکان انجام عملیات احیا وجود ندارد.

 وی گفت: متاسفانه با اعلام فوت از طرف پرسنل اورژانس، افراد خانواده متوفی به پرسنل و آمبولانس اورژانس حمله ور شدند و با پرتاب آجر شیشه جلوی آمبولانس را شکستند. زمانی که خانواده متوفی به سمت آنها حمله ور شدند، پرسنل اورژانس داخل آمبولانس رفته و درها را قفل کردند و خوشبختانه دچار آسیبی نشدند.

مدیر روابط عمومی مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان با بیان اینکه در حال حاضر این آمبولانس از ناوگان اورژانس اصفهان خارج شده، گفت: این اقدام همراهان متوفی از طریق مراجع قانونی در حال پیگیری است.

وی با تاکید براینکه این گونه اقدامات باعث آسیب اموال عمومی شده و حق دیگر امدادخواهان را در استفاده از خدمات فوریت های پزشکی سلب می کند، گفت: پیش از این نیز مواردی از این دست و حمله به پرسنل اورژانس را داشته ایم و در این زمینه باید فرهنگ سازی شود تا شاهد تکرار چنین حوادث تلخی نباشیم.

آیا این خبر مفید بود؟