پشت پرده وحشت آفرینی 2 گنده لات در کرج ! + عکس بازداشت

به گزارش رکنا، معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی استان از دستگیری ۲ تن از اوباش منطقه باغستان کرج خبر داد و گفت: این افراد با ایجاد نزاع خیابانی و حمله ور شدن به یک واحد تجاری باعث سلب آسایش شهروندان شده بودند.

سرهنگ محمد معظمی گودرزی در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر شرارت و اخلال در نظم عمومی در منطقه باغستان، بررسی موضوع در دستور کار ماموران کلانتری ۱۹ باغستان قرار گرفت.

دستگیری عوامل درگیری و نزاع خیابانی منطقه باغستان

وی افزود: بلافاصله ماموران به محل مورد نظر اعزام و با انجام تحقیقات میدانی متوجه شدند که ۲ نفر از اراذل اوباش سابقه دار با تهدید سلاح سرد وارد یک مغازه میوه فروشی شده و پس از قدرت نمایی و بر هم زدن نظم عمومی از محل متواری شده اند.

سرهنگ گودرزی اظهار داشت: با انجام اقدامات پلیسی محل اختفای متهمان در یک منزل مسکونی در حاشیه شهر کرج شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی در عملیاتی غافلگیرانه هر ۲ اوباش دستگیر و به کلانتری منتقل شدند.

معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی استان البرز اظهار داشت: در بازرسی از مخفیگاه این اوباش سابق دار، چندین قبضه سلاح سرد غیر مجاز کشف شد.

این مقام انتظامی با اشاره به انتقال متهمان به پلیس امنیت عمومی استان، خاطرنشان کرد: پلیس با هرگونه اوباشی گری در فضای مجازی و حقیقی برخورد کرده و اجازه مختل کردن امنیت را به هیچ احدی نخواهد داد.

آیا این خبر مفید بود؟