این زن سیاه کن تهرانی ها بود / شگرد هشدار آمیز

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری زن جیب بر اتوبوس های بی آر تی خبر داد و گفت: متهم با 39 شاکی روانه دادسرا شد.

به گزارش رکنا، سرهنگ " قاسم دستخال " اظهار داشت: با مراجعه تعدادی از شهروندان به "کلانتری 105 سنایی " مبنی بر سرقت اموالشان از قبیل گوشی همراه و وجوه نقد در ایستگاه بی آر تی، تیمی از ماموران کلانتری شناسایی و دستگیری سارق را در دستور کار قرار دادند.

جیب بری زن تهرانی در اتوبوس های بی  آر تی

وی ابراز داشت: ماموران کلانتری در بررسی پرونده ها به دست آوردند سرقت ها توسط یک زن رخ داده است و تعدادی از مال باختگان توانسته اند، چهره سارق را به خاطر بسپارند.

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی با اشاره به دستگیری سارق توسط ماموران کلانتری حین ارتکاب جرم، تصریح کرد: سارق پس از انتقال به پلیس آگاهی معترف شد که از شلوغی اتوبوس سوء استفاده می کرده و با تنه زدن و هل دادن اموال مال باختگان را سرقت و به مالخری می فروخته است.

سرهنگ دستخال با اشاره به اینکه تا کنون 39 تن از مال باختگان توانسته اند چهره سارقان را شناسایی کنند، افزود: متهم برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی و کشف جزئیات پرونده و دستگیری مالخر اموال سرقتی در دستور کار قرار دارد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟