اعدام در ملاعام داماد جنایتکار در سیستان و بلوچستان

داماد جنایتکار که اعضای خانواده زنش را به قتل رسانده بود به زودی حکم اعدامش اجرا می شود.

به گزارش رکنا، مهدی شمس آبادی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان گفت : حکم قصاص در ملا عام برای داماد عصبانی که تعدادی از اعضای خانواده همسرش را به قتل رساند صادر و در صورت تایید در دیوان عالی کشور به زودی حکم اجرا می شود.

اختلاف خانوادگی در زاهدان که در سال 99 رخ داد با پایان خونین مواجه شد و دل شهروندان زاهدانی را به درد آورد.

در این حادثه داماد خانواده که با همسرش دچار اختلاف شده بود به خانه پدر خانمش رفت، اما برخلاف تصور ،اختلافات نه تنها فروکش نکرد بلکه شدت گرفت و داماد عصبانی پدر همسرش را با اسلحه مجروح کرد.

اما ماجرا به این جا ختم نشد و وی در ادامه همسر، برادر و خاله همسرش را هم به قتل رساند و پایان غم انگیز همراه با سه قتل را برای این حادثه رقم زد.

حکم اعدام برای داماد که قاتل اعضای خانواده زنش بود

مهدی شمس آبادی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان در بیان جزئیات بیشتر حادثه گفت: ضارب در تاریخ 19 تیر ماه سال 99 ازدواج کرده بود و بعد از یک ماه با همسرش به اختلاف خورد و بنا بر اظهاراتش در مرجع قضایی بعد از گذشت یک ماه همسر وی ترک انقاق کرد و مطالبه مهریه داشته و منزل را ترک و به خانه پدرش رفته است.

وی بیان کرد: در حادثه دیشب داماد خانواده به دنبال همسرش رفت تا او را دوباره به خانه بازگرداند که با مقاومت رو به رو شد و متاسفانه ابتدا پدر خانمش را مجروح کرد و بعد از آن همسر، برادر همسر و خاله هسمرش را با اسلحه کمرشکن به قتل رساند.

دادستان عمومی و انقلاب زاهدان ادامه داد: پلیس بلافاصله در محل حاضر شد و 2 ساعت با ضارب که قصد خودکشی داشت مذاکره و او را دستگیر کرد و همان زمان  وی به پزشکی قانونی جهت سلامت روحی و روانی معرفی شد.

شمس آبادی تصریح کرد: وی علت اصلی این حادثه را اختلافات خانوادگی با خانواده همسرش بیان کرد.

وی ضمن هشدار به به مخلان امنیت برای مراقبت از مراقب رفتار خود گفت: دستگاه قضایی به شدت با این موضوع برخورد می کند و در اسرع وقت پرونده شخصیت برای این فرد تشکیل می شود و در آینده اخبار بیشتری را به سمع و نظر مردم می رسانیم.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟