ربودن زن 32 ساله در کرج + جزئیات

زن جوان در کرج توسط یک مرد با پژو 206 ربوده شد.

 با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی استان، خانم ۳۲ ساله‌ای که به دلیل اختلاف با نامزد سابق خود توسط نامبرده با تهدید سلاح گرم ربوده شده بود، در کمتر از ۵ ساعت نجات یافت.

به گزارش رکنا، سردار عباسعلی محمدیان، فرمانده انتظامی استان البرز گفت: در پی اعلام مرکز پیام پلیس آگاهی البرز مبنی بر وقوع یک فقره آدم ربایی در منطقه همایون ویلا کرج، رسیدگی به موضوع در دستور کارآگاهان قرار گرفت.

مرد پلید زن کرجی را به گروگان گرفت

فرمانده انتظامی استان البرز افزود: دربررسی‌های اولیه کارآگاهان مشخص شد یکی از سارقان سابقه دار و شرور منطقه به دلیل اختلاف با نامزد سابق خود او را با تهدید سلاح سرد ربوده و به وسیله یک دستگاه خودرو پژو ۲۰۶ به مکان نامشخصی منتقل کرده است.

سردار محمدیان گفت: با انجام اقدامات پلیسی مشخص شد، گروگانگیر پس از ربودن گروگان او را به یک واحد مسکونی در شهر فردیس منتقل کرده که پس از ردزنی کارآگاهان با وی تماس گرفته و او را از عواقب این عمل مطلع کردند که متهم پس از شنیدن صحبت‌های ماموران در کمتر از ۵ ساعت گروگان را آزاد و خود متواری شد.

او افزود: با توجه به مسلح بودن گروگانگیر به سلاح گرم، تحقیقات پلیس برای شناسایی و دستگیری وی ادامه یافت تا اینکه مخفیگاه نامبرده در شهرک بعثت فردیس شناسایی و اکیپی از ماموران با هماهنگی مقام قضائی به آنجا اعزام شدند که متهم پس از مشاهده ماموران قصد شلیک کردن به سمت آن‌ها را داشت که با دعوت کردن او به آرامش، نامبرده عرصه را بر خود تنگ دید و با سلاح سرد اقدام به خودکشی کرد.

سردار محمدیان گفت: در این زمینه پرونده تشکیل و برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضایی ارسال شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟