فیلم لحظه سرقت توسط زن و مرد جوان در شرق تهران / چقدر راحت؟!
حجم ویدیو: 5.53M | مدت زمان ویدیو: 00:01:43

به گزارش گروه حوادث رکنا، زن و مرد مشکوکی که در خیابان «شهید مصطفی خمینی» در حال قدم زدن بودند سارقان حرفه ای موتورسیکلت های شهرواندن تهرانی هستند.

در فیلم دوربین مدار بسته نشان داده می‌شود، این زن و مرد سارق با در نظر گرفتن شرایط و برسی لحظه به لحظه خیابان و یک شرکت سعی در سرقت موتور سیکلت پارک شده را دارند.

تنها چند دقیقه بعد این زن و مرد که متوجه می شون که د کسی به آن ها مشکوک نشده است، با یک شاه کلید موتورسیکلت را روشن و سرقت می کنند و از صحنه جرم متواری می ‌شوند.

سرقت مشابه در مشهد / نوعروس موتورسوار برای داماد موتور می دزدید

دهقان پور، فرمانده انتظامی مشهد اظهار داشت :تیم تجسس کلانتری ۱۱ شهید آستانه پرست با بررسی سرنخ‌های موجود دریافتند زن و مردی جوان در ارتکاب سرقت‌های موتورسیکلت نقش داشته‌اند و این ۲ متهم را چهره زنی کردند.

وی افزود : ماموران پس از تحقیقات گسترده مهمانپذیر محل اسکان موقت متهمان را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی این ۲ متهم را دستگیر کردند. بررسی‌های اولیه پلیس منجر به شناسایی ۲ مالباخته شد

وی ادامه داد : تحقیقات از متهمان که مدتی قبل ازدواج کرده و از شهر دیگری برای سرقت به مشهد آمده بودند برای کشف دیگر سرقت‌های احتمالی آنها ادامه دارد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟