دستگیری عربده کش شاهین ویلا / پلیس اصفهان فاش کرد

به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی شهرستان کرج از دستگیری اوباشی که با عربده کشی نظم و امنیت منطقه شاهین ویلا را مخدوش کرده بود، خبر داد.

 سرهنگ محمد معظمی گودرزی در تشریح این خبر بیان داشت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر عربده کشی و سلب آسایش شهروندان توسط یکی از اوباش سابقه دار در منطقه شاهین ویلا؛ رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران کلانتری ۱۸ شاهین ویلا قرار گرفت.

وی افزود: بلافاصله ماموران به محل مورد نظر اعزام شدند که به محض مراجعه مشاهده کردند که یکی از اوباش تحت تعقیب پلیس به واسطه اختلاف حسابی که با یکی از شهروندان داشته اقدام به عربده کشی و قدرت نمایی با سلاح سرد می کند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرج اظهار داشت: ماموران بدون درنگ وارد عمل شده و در حالی که این اوباش با سلاح سرد به سمت آن ها حمله ور شد، در یک اقدام ضربتی او را دستگیر و به کلانتری منتقل کردند.

سرهنگ گودرزی با اشاره به تحت تعقیب بودن این اوباش سابقه دار به وسیله پلیس و مراجع قضائی، خاطرنشان کرد: در این خصوص پرونده تشکیل و برای انجام تحقیقات تکمیلی به پلیس امنیت عمومی استان ارسال شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟