شلیک مرگبار به جوان کازرونی در مرغداری / ردپای 2 برادر در یک قتل

راز قتل 2 برادر در کازرون 13 یال بعد فاش شد و به دام افتادند و به قتل جوان 29 ساله اعتراف کردند.

 فرمانده انتظامی شهرستان "کازرون" از دستگیری قاتل و برادرش خبر داد که در اردیبهشت سال 87 مردی 29 ساله را به قتل رسانده بودند.

به گزارش رکنا، سرهنگ "اسماعیل زراعتیان" در تشریح جزئیات این خبر بیان کرد: در اردیبهشت ماه سال 1387 یک فقره قتل به پلیس اعلام و در بررسی‌ها مشخص می‌شود که 2 راکب و ترک‌نشین یک دستگاه موتورسیکلت با اسلحه جنگی کلاش به سمت شخصی به هویت معلوم که در یک واحد مرغداری مشغول به کار بوده تیراندازی و وی را به قتل و سریعا از محل متواری می‌شوند.

قتل در مرغداری / شلیک به جوان کازرونی

وی با بیان اینکه وقوع قتل در ساعات پایانی شب صورت گرفته و هیچ سرنخی در دسترس نبوده است، افزود: ماموران انتظامی پس از سال‌ها کار فنی و تخصصی موفق شدند هویت عاملان تیراندازی را شناسایی کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان "کازرون" با اشاره به اینکه ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی موفق شدند متهمان که 2 برادر 41 و 43 ساله بودند را دستگیر و به مقر انتظامی انتقال دهند، گفت: قاتل و برادرش در بازجویی اولیه علت و انگیزه قتل را اختلافات شخصی عنوان کردند.

سرهنگ "زراعتیان" با بیان اینکه متهمان پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شدند، تصریح کرد: برخورد با هنجارشکنان و کسانی که بخواهند باعث اخلال در نظم و امنیت عمومی شوند به صورت ویژه در دستور کار این فرماندهی قرار دارد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟