ساختن کرونا در لابراتوار چینی ها / 2 دانشمند انگلیسی و نروژی فاش کردند

کروناویروس در لابراتوار چینی ها ساخته شد.

به گزارش گروه ترجمه رکنا، طی یک تحقیق 22 صفحه ای که چینی ها انجام دادند مشخص شد ویروس کرونا که در سراسر جهان شیوع پیدا کرده و تاکنون قربانیان زیادی را به جای گذاشته است سازه دست انسان و در لابراتوار بوده است.

در این تحقیق 22 صفحه ای که  توسط پروفسور انگلیسی به نام آنگوس دالگلیش و دانشمند نروژی نوشته و به انتشار گذاشته شد مشخص شد که کووید 19 از خفاش به وجود نیامده و هیچ اجداد طبیعی در ساخت آن دخیل نبوده و چینی ها با برنامه ریزی دقیق سعی بر این داشتند که نشان دهند کرونا از طریق خفاش به وجود آمده اما با بررسی دقیق تر در مطالعه جدیدی که به تازگی انجام شد محققان با اثر انگشت منحصربه فردی که در یکی از نمونه های کرونا پیدا کردند متوجه شدند که کرونا ناشی از دستکاری انسان در آزمایشگاه بوده است.

کروناویروس در لابراتوار چینی ها ساخته شد

طی تحقیقاتی که دو دانشمند انجام دادند مشخص شد که محققان در چین زمان افزایش عملکرد پروژه ای به نام  Gain of Function در لابراتوار ووهان کرونا را به وجود آوردند که تا به حال بسیاری از کشور ها را درگیر خود کرده است.

در این تحقیق 22 صفحه ای دو دانشمند فاش کردند که پروژه ای که محققان چینی در حال ساخت و افزایش عملکرد آن در ووهان چین بودند در آمریکا غیرقانونی اعلام شده بود و محققان چینی آن را از یک خفاش در غار چین گرفته و تبدیل به کووید 19 کردند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟