بازداشت مردان مسلح در آبادان / آنها در درگیری مسلحانه شلیک می کردند + عکس

4 مرد مسلح که در آبادان در درگیری مسلحانه اقدام به تیراندازی های وحشت آور کرده بودند دستگیر شدند.

به گزارش گروه حوادث رکنا، ماموران پلیس آبادان با توجه به درگیری مسلحانه که در سال گذشته رخ داده بود و این تیراندازی های وحشت آور باعث ترس مردم شده بود تحقیقات پلیسی را برای دستگیری متهمان آغاز کردند.

ماموران با اقدامات پلیسی و تحقیقات میدانی موفق به شناسایی 4 تن از عاملان اصلی این تیراندازی ها شدند و در یک عملیات غافلگیرانه متهمان دستگیر شدند.

بازداشت مردان مسلح در آبادان

در همین راستا یک منبع آگاه از پلیس آبادان به خبرنگار رکنا گفت: سال گذشته درگیری مسلحانه ای در روستای آلبوعبادی شهرستان آبادان به وقوع پیوست که در این درگیری برخی از افراد شرور و سابقه دار اقدام به تیراندازی و اخلال در نظم عمومی و سلب آسایش منطقه کرده بودند .

وی افزود: تیم ویژه مبارزه با تیراندازی پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان آبادان باتلاش شبانه روزی مخفیگاه 4عامل اصلی درگیری مسلحانه را شناسایی وپس از هماهنگی بامقام قضایی متهمین را در یکی از روستاهای اطراف دستگیر شدند.

این مقام پلیسی ادامه داد: از مخفیگاه متهمان یک قبضه اسلحه کلاشینکف و 2 خشاب جنگی و ۳۰ عدد فشنگ و ۳ قبضه سلاح سرد قمه کشف و ضبط کردند.

بنا بر این گزارش، متهمان در بازجو هایی فنی به درگیری مسلحانه در روستای آلبوعبادی و همچنین منطقه ذولفقاری معترف شدند و متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

علی رنجکش

 

 

آیا این خبر مفید بود؟