بازداشت قاتل خارجی پس از فرار به ایران

مرد خارجی متهم به قتل که پس از ارتکاب قتل به ایران فرار کرده بود در مشهد دستگیر شد.

به گزارش رکنا، سرهنگ جواد شفیع‌زاده گفت: در پی وصول یک فقره نیابت قضایی و با هماهنگی پلیس اینترپل تهران مبنی بر اینکه یک تبعه خارجی سال ۱۳۹۷ اقدام به قتل فردی در کشور افغانستان کرده و به ایران گریخته و با ردزنی‌های صورت گرفته احتمال تردد او در مشهد است، موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی افزود: با توجه به اهمیت پرونده بلافاصله کارآگاهان مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی وارد عمل شدند و پس از سه روز کار گسترده پلیسی و کنترل و مراقبت‌های پوششی، محل‌های تردد متهم مورد شناسایی قرار گرفت.

بازداشت قاتل فراری در ایران

وی اظهار کرد: کارآگاهان مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی با هماهنگی مقام قضایی و در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه متهم را در محدوده بلوار ابوطالب مشهد دستگیر کردند.

شفیع‌زاده با اشاره به اینکه متهم از سال ۱۳۹۷ و با اتهام قتل به ایران فرار کرده و در شهر‌های مختلف سکونت و تردد داشته است، بیان کرد: او در تحقیقات اولیه صراحتا به ارتکاب قتل اعتراف کرده و برای سیر مراحل قضایی به دادسرا اعزام و در نهایت به‌منظور استرداد به پلیس اینترپل در تهران تحویل می‌شود تا در اختیار پلیس کشور همسایه قرار گیرد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟