تیراندازی برای بازداشت 2 زن با کلاه گیس ! + فیلم گفتگو با پریسا و مرجان
حجم ویدیو: 52.67M | مدت زمان ویدیو: 00:07:11

2 زن به نام های پریسا و مرجان سارق و معتاد به شیشه توسط پلیس بازداشت شدند.

اخبار اختصاصی رکنا - کپی رایت

پشت پرده تیراندازی در محله نارمک

به گزارش اختصاصی خبرنگار رکنا، تیراندازی های پشت سرهم و تعقیب و گریز هالیوودی ماشین پلیس و خودرو پاجرو در محله نارمک دستگیری 2 زن و فرار 2 مرد را به همراه داشت.

سه شنبه 28 اردیبهشت ماه امسال 4 زن و مرد شیشه ای پس از کشیدن نقشه شیطانی از یک آمبولانس در محله نارمک دزدی کردند.سارقان در یک لحظه پس از سرقت محتویات آمبولانس با پلیس مواجه شدند و با خودرو پاجرو سرقتی از دست ماموران فرار کردند.

تعقیب و گریز پلیسی در محله نارمک

در تعقیب و گریز پلیسی 4 زن و مرد سارق، لوازم سرقتی آمبولانس را به سمت ماموران پلیس پرتاب کردند. و آن ها که پا به فرار گذاشته بودند با شلیک ماموران پلیس به خودرو پاجرو متوقف شدند.

در صحنه دستگیری ماموران موفق به بازداشت یک زن 25 ساله شدند و 3 نفر سارقان حرفه ای فرار کردند. زن بازداشت شده در بازجویی ها مکان اختفای یک زن سارق را لو داد.

دستگیری زن سارق در محله نارمک

سرهنگ صادق ضرونی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار رکنا اظهار داشت : به دنبال یک فقره سرقت محتویات دستگاه خودرو آمبولانس در محله نارمک رسیدگی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران کلانتری 127 نارمک قرار گرفت.

وی تصریح کرد: اقدامات تخصصی و بررسی های فنی پلیس آغاز شد و ماموران پی بردند که 4 زن و مرد محتویات یک دستگاه آمبولانس را در محله نارمک مورد سرقت قرار دادند.

رئیس کلانتری 127 نارمک در ادامه گفت : واحد های عملیاتی کلانتری در محله نارمک فعال بودند که گشت انتظامی کلانتری به یک دستگاه خودرو پاجرو مشکوک شده و سارقان را شناسایی کردند.

وی افزود : سارقین با مشاهده پلیس جهت فرار از چنگال قانون با پرتاب کردن کپسول اکسیژن سرقتی به ماموران حمله کردند که در نهایت با شلیک پلیس به لاستیک های خودرو پاجرو در تعقیب و گریز پلیسی یکی از سارقین دستگیر و 3 متهم دیگر فراری می‌شوند.

سرهنگ صادق ضرونی خاطر نشان کرد : خانم بازداشت شده در بازجویی ها به جرم خود اعتراف و مکان اختفا یکی از همدستانش را لو داد. در پی این موضوع ماموران کلانتری سریعا با شیوه و شگرد های خاص پلیسی در یک عملیات پیچیده موفق به دستگیری یک سارق خانم دیگر شدند.

سرهنگ ضرونی ادامه داد : 2 سارق خانم در بازجویی های پلیسی صراحتا به جرم خود اقرار و به چند فقره سرقت از خودرو و مغازه های لباس فروشی در نارمک و نظام آباد اعتراف کردند

شیوه و شگرد 4 سارق زن و مرد در شرق تهران

صاحب خودرو پاجرو به خبرنگار رکنا، گفت:«چند شب پیش ماشینم که در خیابان پارک بود، توسط سارقان به سرقت رفت، در آن لحظه بدون تلف کردن وقت با مراجه به پلیس شکایتی را مطرح کردم. که ماشینم پس از چند روز توسط پلیس پیدا شد.»

یکی دیگر از مالباخته دیگر بیان کرد:«سارقان همراه با کلاه گیس و با استفاده از دستگاه تک زن با جدا کردن دزدگیر از مانتو ها وسایل را از فروشگاه سرقت کردند.شیوه و شگرد این 2 سارق به نحوی بود که یکی از سارقان حواس متصدی فروشگاه را جلب می‌کرد و سارق دیگر مانتو ها را به سرقت می‌برد..»

یکی از سارقان زن در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار رکنا، ماجرای سرقت از آمبولانس را در محله نارمک اینطور بیان کرد:«برای اعتیادم به شیشه دست به سرقت زدیم.2 مرد دیگر همراهمان بودند که آن ها نقشه سرقت را کشیدند.پس از سرقت محتویات آمبولانس از صحنه با خودرو پاجرو سرقتی متواری شدیم که با تیراندازی پلیس یکی از دوستانم دستگیر شد، در آن جا 2 مرد همراه با من فرار کردیم که ساعتی بعد من هم بازداشت شدم.»

گفتگوی اختصاصی با پریسا سارق حرفه ای فروشگاه های مانتو فروشی در نارمک

چند سال داری ؟

25 سال

با 2 مرد سارق چه ارتباطی داری ؟

یکی از آن ها دوست پسرم است.

با او کجا آشنا شدی ؟

در یکی از خیابان های نظام آباد

موادمخدر مصرف می‌کنی ؟

بله

چه موادی ؟

چند سالی است که شیشه مصرف می‌کنم.

برای چی بازداشت شدی ؟

سرقت از آمبولانس و فروشگاه های مانتو

برای چی سرقت هارا انجام دادی ؟

به پول برای خرید موادمخدر نیاز داشتم.

خانوادت در جریان بازداشت شدنت هستند ؟

بله

چه واکنشی داشتند ؟

واکنش خاصی نداشتند.

خواهر یا برادر داری ؟

بله 2 خواهر

در خانه پدری زندگی می‌کنی ؟

نه

در کجا ؟

خانه مجردی در کنار دوستانم.

چگونه بازداشت شدی ؟

در حال سرقت بودم که توسط پلیس با تیراندازی به لاستیک خودرو پاجرو در محله نارمک بازداشت شدم.

بنابراین گزارش ماموران پلیس دستگیری 2 سارق مرد را دستور کارخود قرار دادند و متهمان پس از اعترافاتشان چهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟