قتل آرزو خرمدین بعد از خوردن کله پاچه + جزئیات
حجم ویدیو: 19.67M | مدت زمان ویدیو: 00:02:41

پدر و مادر بابک خرمدین به چگونگی قتل دخترشان اعتراف کردند.

انگیزه برای قتل آرزو خرمدین

پدر بابک خرمدین در خصوص قتل دخترش در سال 97 گفت: آرزو در این مدت سرکش شده بود و به مادرش می گفت که بعد از مرگ پدرم حقوقش به من می رسد و به تو نیز حقوق کمی می دهم که بتوانی زندگی کنی ولی بیشتر پول را خودم بر می دارم.

وی افزود: دخترم اعتیاد به مواد مخدر گل و هروئین پیدا کرده بود و من وقتی با خودروی تاکسی به بیرون از خانه می رفتم و مسافرکشی می کردم آرزو به من زنگ می زد که شب دیر بیا خانه یا شب به خانه نیا که این موضوع مرا آزار می داد.

آرزو خرمدین

پدر سنگدل ادامه داد: حتی افشین هم از رفتارهای خواهرش خسته شده بود اما پسرم همیشه در ویلای شمال بود و از ماجراهای قتل خبر نداشت تا اینکه دیگر از کارهای آرزو که مشروبات الکلی می خورد و مواد مخدر مصرف می کرد خسته شده بودم و با همسرم تصمیم به قتل گرفتم.

قتل آرزو بعد از خوردن کله پاچه

این مرد ادامه داد: دخترم علاقه زیادی به کله پاچه داشت به همین خاطر داخل ظرف کله پاچه اش داروی خواب آور ریختیم و بعد از اینکه به خواب سنگین رفت او را به قتل رساندم و جسدش را به داخل حمام بردم و در آنجا جسد را تکه تکه کردم.

پدر بابک خرمدین گفت: جسد تکه تکه شده دخترم را داخل کیسه گذاشتم و هر بسته را داخل یک سطل زباله انداختم و به همه گفتم دخترم برای زندگی به ترکیه رفتم و ما نیز دیگر از او اطلاع نداریم و در این 2 جنایت بابک در خانه نبود و در قتل دامادم بابک خارج از کشور بود و هیچ یک از اعضای خانواده ام از این ماجرا خبر نداشتند.

مادر بابک خرمدین نیز با تایید حرفهای شوهرش و د رحالیکه هر 2 تاکید دارند که از قتل های اعضای خانواده اش عذاب وجدان ندارند گفت: ناراحت نیستم و فرزندانم و دامادم ما را اذیت می کردند و چون دست از کارهایشان بر نمی داشتند آنها را به قتل رساندیم.

وی افزود: در این سالها هیچ وقت عذاب وجدان نداشتم.

بنا بر این گزارش، پدر و مادر بابک خرمدین برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران قرار گرفته اند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟