قتل معمایی مرد تهرانی در خیابان اسکندری / مرد جوان چاقو چاقو شد

 

قتل مرد تهرانی در خانه 2 طبقه ماموران پلیس تهران را به صحنه جرم کشاند.

به گزارش رکنا، ساعت 11:30 دقیقه یکشنبه گذشته مأموران کلانتری 129 جامی در تماس مردی میانسال از وقوع یک قتل با خبر شده و موضوع را به بازپرس کشیک قتل پایتخت اطلاع دادند.

مرد میانسال به مأموران گفت: خانه‌ام را دراختیار مردی به نام رسول 62 ساله قرار داده بودم البته مقداری از وسایل خودم نیز در این خانه بود و گهگاهی برای سرکشی به اینجا می‌آمدم. امروز که به خانه آمدم هر چه در زدم کسی باز نکرد به ناچار با کلید خودم در را باز کردم و وارد شدم اما جسد رسول را پیدا کردم.با اعلام این خبر تحقیقات به دستور محمد وهابی آغاز شد.

با حضور تیم جنایی در محل حادثه که خانه‌ای یک طبقه بود آنها با آثار خون روی راه پله‌ها و جسد مرد 62 ساله در یکی از اتاق‌ها مواجه شدند.در زیر زمین این خانه، آشپزخانه قرار داشت و تحقیقات نشان می‌داد مقتول به تنهایی در آنجا زندگی می‌کرده است.طبق اظهارات متخصصان پزشکی قانونی از زمان مرگ 4 ساعت می‌گذشت و سه چاقوی خونین نیز در کنار جسد قرار داشت. به دستور بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جنایی پایتخت جسد به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات در این رابطه ادامه دارد.  آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟