7 دزد موبایل جوان سراوانی را کشتند

دزدان موبایل در خیابان جوان سراوانی را هنگام سرقت گوشی تلفن همراه به قتل رساندند و در این پرونده 7 متهم روانه زندان شدند.

 با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی سراوان هفت نفر اعضای یک باند سرقت مسلحانه که با شلیک کلت کمری جوانی ۲۹ ساله را در آن شهرستان به قتل رسانده بودند شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش رکنا؛ سردار احمد طاهری اظهار داشت: در تاریخ 22 تیر ماه سال 99 در پی قتل مسلحانه جوانی 29 ساله در یکی از محلات سراوان، دستگیری قاتل در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی آن شهرستان قرار گرفت.

7 قاتل فراری جوان سراوانی دستگیر شدند

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: تیم رسیدگی کننده به پروند با حضور در صحنه قتل و انجام تحقیقات تخصصی دریافتند که چند سارق مسلح ناشناس با تهدید کلت کمری قصد سرقت گوشی تلفن همراه و وجوه نقد این جوان را داشته که پس از مقاومت مقتول با شلیک چند گلوله او را به قتل رسانده و از محل متواری می شوند.

وی تصریح کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی که در صدد شناسایی و دستگیری متهمان بودند با شگردهای خاص پلیسی دو نفر از اعضای این باند سرقت راشناسایی و پس از هماهنگی قضائی آنها را پس از 9 ماه فرار دستگیر کردند.

با دستگیری این دو متهم پنج نفر همدست دیگر آنها نیز شناسایی و در چند عملیات ضربتی و غافلگیرانه دستگیر شدند. متهمان در تحقیقات تکمیلی پلیس به جنایت ارتکابی اعتراف و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟