بازداشت سارقانی که ریل قطار می دزدیدند / در ابرکوه رخ داد

به گزارش رکنا، سرهنگ محمدحسن حسینی گفت: ماموران کلانتری مرکز شهرستان ابرکوه از سرقت مقادیری از آهن آلات ریل راه آهن و فروش به یکی از ضایعاتی‌های حومه شهرستان مطلع شده و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

وی ادامه داد: ماموران با انجام کار اطلاعاتی گسترده، موفق به شناسایی فرد مالخر و ۳ سارق ادوات ریلی شده و آنان را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

حسینی با اشاره به اقدامات خوب پلیس در خصوص دستگیری مالخر و سارقان و کشف اموال مسروقه، افزود: در بازرسی انجام شده، انواع وسایل سرقتی به ارزش بیش از یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال کشف شد. در این خصوص پرونده تشکیل و متهمان تحویل مراجع قضایی و با قرار وثیقه روانه زندان شدند.

دستگیری سارقی حین سرقت در بهاباد

فرمانده انتظامی شهرستان بهاباد گفت: مأموران کلانتری ۱۱ بهاباد حین گشت زنی در سطح شهر فردی را در حین سرقت از یک منزل دستگیر کردند.

سرگرد حبیب عباسی تصریح کرد: سارق به محض مشاهده مأموران قصد فرار داشت که توسط پلیس دستگیر و پس از هماهنگی قضائی در بازرسی از منزل وی مقادیری اموال مسروقه کشف شد.

وی خاطرنشان ساخت: متهم پس از تحویل به مرجع قضائی روانه زندان و خودروی او نیز به پارکینگ منتقل شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟