ماشین های صفر ناگهان کارکرده می شدند / کلاهبرداری در تهران

2 کلاهبردار حرفه ای که خودروهای کارکرده را بجای خودروهای صفر به فروش می رساندند دستگیر شدند.

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ "جلیل موقوفه ای" رییس پلیس پیشگیری تهران گفت: در پی وقوع چند فقره کلاهبرداری خودرو تیمی از ماموران کلانتری سریعا بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی تصریح کرد: پس از انجام تحقیقات گسترده و به کار بردن شگرد‌های پلیسی، 2 کلاهبردار توسط ماموران کلانتری شناسایی و بازداشت شدند.

کلاهبرداری به بهانه فروش خودروی صفر

رئیس پلیس پیشگیری تهران با بیان اینکه متهمان با درج آگهی در سایت های خرید و فروش مجازی، خودروهای صفر را به خریداران نشان می دادند، ادامه داد: مال باختگان پس از معامله و هنگام تعویض پلاک خودرو، متوجه می شدند خودرو صفر نبوده و در دام کلاهبرداران قرار گرفته اند.

وی در خصوص نتیجه تحقیقات پلیسی توضیح داد: در این پرونده ۲ کلاهبردار بازداشت شدند و ۴ خودرو شامل ۲ دستگاه صفر و ۲ دستگاه خودرو کارکرده کشف شده است.

سرهنگ موقوفه ای با بیان اینکه با تجمیع پرونده های مشابه تا کنون 25 مال باخته از متهمان شکایت کرده اند، افزود: تلاش برای کشف سایر جرائم احتمالی ادامه دارد.

این مقام انتظامی در پایان عنوان کرد: کارشناسان ارزش ریالی اموال کلاهبرداری شده را 10 میلیارد ریال براورد کرده اند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟