بازداشت 43 قمار باز حرفه ای در آستارا + جزئیات

به گزازش رکنا، سرهنگ محمد نمازی قمار را از عوامل فروپاشی بنیان بسیاری از خانواده‌ها دانست و اظهار کرد: بررسی پرونده‌های مرتبط با قمار نشان می‌دهد بسیاری از اینگونه جرائم در ابتدا با یک بازی و حتی کنجکاوی از سوی جوانان آغاز می‌شود که این مسئله دقت و نظارت بیشتر خانواده‌ها را می‌طلبد.

وی افزود: در پی دریافت گزارش مردمی مبنی بر برپایی بساط قمار توسط افرادی در بخش ویرمونی و لوندویل این شهرستان، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی با بیان اینکه پس از انجام تحقیقات نامحسوس صحت و سقم موضوع محرز شد، افزود: شب گذشته ماموران انتظامی با هماهنگی قضائی به محل‌های مورد نظر اعزام شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان آستارا با اشاره به بازرسی از یک مجموعه ورزشی و چهار واحد صنفی قلیانسرا، ادامه داد: در این عملیات ۴۳ قمارباز دستگیر، ۶۰ دست آلات و ادوات قمار، ۷۰ میلیون ریال وجه نقد، یک دستگاه کارتخوان کشف و محل مورد نظر نیز پلمب شد.

سرهنگ نمازی در پایان از تشکیل پرونده برای متهمان و معرفی آنها به مرجع قضایی خبر داد و از شهروندان خواست، در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک، مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟