قتل مرد کوه چناری با چاقو / قاتل با پای خود به کلانتری رفت

 قاتلی که با پیگیری‌های پلیس "کوه چنار" خود را معرفی کرد. وی پس از اعتراف به قتل راهی زندان شد.

فرمانده انتظامی شهرستان "کوه چنار" گفت: با تلاش و پیگیری های مأموران انتظامی شهرستان "کوه چنار"، قاتل 41 ساله که با سلاح سرد مرد 35 ساله ای را به قتل رسانده بود خود را به پلیس معرفی کرد.

به گزارش رکنا ، سرهنگ دوم " لطف اله محمدی" در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریتهای پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره درگیری منجر به قتل در یکی از روستاهای این شهرستان، بلافاصله مأموران جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

قتل با چاقو در کوه چنار

وی افزود: ماموران در بررسی‌های اولیه مطلع شدند که فردی 41 ساله با چاقو  مردی 35 ساله را به قتل رسانده و سریعا متواری شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان " کوه چنار " گفت: با توجه به حسّاسیّت موضوع، رسیدگی به این پرونده به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت و با فعّال نمودن واحد های گشت محسوس و نامحسوس و اقدام به موقع و هوشمندانه مامورین و دستگاه قضائی و همچنین تعامل و همکاری با خانواده قاتل ، در کمتر از 12 ساعت قاتل متواری عرصه را برخود تنگ دیده و خود را به پلیس معرفی کرد.

سرهنگ "محمدی" تصریح کرد: قاتل پس از انتقال به مرجع انتظامی به جرم خود مبنی بر به قتل رساندن مرد 35 ساله با ضربه چاقو اعتراف و انگیزه خود را مسائل شخصی عنوان کرد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟