جزئیات آتش زدن کمپ ترک اعتیاد تهران از سوی معتادان / عاملان بازداشت شدند

به گزارش رکنا، معاونت اجتماعی نیروی انتظامی شهرستان رباط‌کریم اعلام کرد: شب گذشته یکی از کمپ‌های ترک اعتیاد رباط‌کریم توسط معتادین بستری شده در آن کمپ و به کمک ۲نفر عامل از بیرون، به آتش کشده شده و جمعی از معتادین متواری می‌شوند.

مسؤول کمپ از طریق تماس با ۱۱۰ موضوع را اطلاع داده و فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سریعاً دستور تشکیل یک حلقه حفاظتی و تشکیل چند تیم عملیاتی در سطح شهر را صادر کرد که سرانجام با تلاش بی‌وقفه عوامل انتظامی شهرستان عاملان اصلی آتش‌سوزی و طراحان نقشه فرار، دستگیر و بازداشت شدند.

آتش سوزی عمدی کمپ ترک اعتیاد برای فرار معتادان جنوب تهران

آتش سوزی عمدی در کمپ ترک اعتیاد رباط‌کریم اطفاء شد

کی از کمپ‌های ترک اعتیاد رباط‌کریم به طور عمدی طعمه حریق شد و افراد بستری در این مرکز با این نقشه از قبل طراحی شده پا به فرار گذاشتند.

به گزارش رکنا، حمید رزاقی مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رباط‌کریم امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: حادثه آتش‌سوزی که بامداد جمعه در یکی از کمپ‌های ترک اعتیاد رقم خورد با هدف فرار معتادین در حال بستری از این مرکز و کاملاً عمدی به نظر می‌رسد.

وی تأکید کرد: خوشبختانه این حادثه مصدوم نداشته و فقط سالن آسایشگاه این کمپ دچار خسارت مالی شده است چرا که قبل از شعله‌ور شدن این مرکز افراد بستری پا به فرار گذاشتند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟